2737
2734

منظور عادت نشدم باید بیستم می شدم الان یه هفته است متفورمین می خورم یعنی به خاطر اونه عادت نشدم 

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

استرس دارم باردار نباشم شوهرم میگه من هواسم بوده اتفاقی نیفتاده باشه ،،،راست میگه من سر پسرام باردارشم چندماه طول می کشید اصلا بارداری من بسختی می شد منظورم به سختی حامله میشم

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2738
بی بی بزن

می ترسم برم بخرم چون قرار بود یک سال دیگه برم ای اف کنم واسه جنسیت

استرس دارم باردار نباشم شوهرم میگه من هواسم بوده اتفاقی نیفتاده باشه ،،،راست میگه من سر پسرام باردار ...

متفورمین خیلی زن رو قوی میکنه جوری که رحم عین جاروبرقی اسپرم رو میکشه داخل 😁

احتمال بارداری رو بده گلم بی بی چک بزن 

متفورمین برای چی میخوری؟؟

لامصب لاغرشم کیس هم دارم

2706