2726
عنوان

مامانااااا کمککککککککک

163 بازدید | 24 پست

سلام دخترم تو ۱۳ ماه هنو نه سینه خیز میره نه چهار دست و پا نه وامیسته دکترش میگ تا ۱۸ ماهگی وقت داره ول یدکتر ک مادر نیس دارم دق میکنم 😭

هیچ تلاشیم نمیکنه?

بچها باهم فرق دارن ممکنه دیر تر این کارا رو بکنه

صبر کن

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نه هیچی

کارم میکنی باهاش?

دستاشو بگیری میتونه راه بره?

هنوز دیرم نکرده وقت هست

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
ممنون خانمی همون اخرایی ۱۳ وایستاد  و ۱۵ ماهگی قشنگ راه میرفت😄 باهاش تمرین کن راه میره ایشال ...

امیدوار شدم قربونت انشاالله. البته دختر من خییییلی ضعیفه الان ۷۳۰۰ زود دنیا اومده

اره دستش ک بنیرم تاتی میکنه ولی خودش بلد نیس پاشه حتی جایی رو نمیگیره تاتی کنه

طوری نیست

همه بچها مثل هم نیستن که توی ی سنی راه برن و وایسن

باهاش مرتب کار کن

احتمالا یخورده تنبلی میکنه😁

حتی یه زره هم وقتی واستاد یا راه رفت تشویقش کن که انگیزه بگیره

خانمی هر بچه ای یه جوره 

پسر من فوق العاده زرنگه و شیطون ماشالله و حرف میزد خیلی زود ولی تو راه رفتن تنبل بود ولی خلاصه راه افتاد😉

اطرافیان هم که انگار نگران تر از مادرن همیشه 😅😅😅 بیشتر آدم رو نگران میکنن

خلاصه تا میتونی باهاش تمرین کن اولم از جایی بگیره و وایسته البته مواظبش باش بعد که وایستاد خودش دیگه کم کم راه میره ایشالله 

بعدش هی به فرشته کوچولوتون میگی بشین 😉😉😉

2706