2733
2734
عنوان

برم یا نرم شما بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 155 بازدید | 28 پست
خب دیگ اوکی برید خوش بگذرونید بخاطر بچه خودتو محدود نکن بعدم بچت دیگ خیلی کوچیک نیست

غذای خودمونو میخوره تقریبا ولی گاهی باید واسش غذای جداهم درست کنم دیگه

پسرم دنیامه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
غذای خودمونو میخوره تقریبا ولی گاهی باید واسش غذای جداهم درست کنم دیگه

فوقش یه قابلمه کوچیک ببر براش اونجا ک گاز هست همونجا براش بپز

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین

سلام عزیز ،

۱۷ ماه !!! بابا یه سال و نیمشه دیگه دسته گلت ، من عین ۴ تا بچه مو زیر یه ماه  سفر بردم و آوردم و الحمدالله فقط روحیه گرفتیم و خاطره جمع آوری شده ... آب معدنی استفاده کن ، زیر آفتاب نمونه ، باد مستقیم نخوره تو صورتش تو مسیر ، واسه غذاشم گوشت و اینارم ندادی تو این چن روز مورد نداره ، تخم مرغ و عدس و اینا بده واسه پروتئین و غذاشم تازه تازه درست کن همین ، یعنی ۵ تا دونه چه میدونم لوبیا سبز و یه دونه هویج و یه قاشق برنج بذار بپزه بده نوش جون کنه با یه تخم مرغی چیزی . تمام . کلی هم خوش بگذرون ، آب هم تند تند بش پیشنهاد کن ، کلاه هم سرش باشه حتما و کرم ضد آفتاب 🙂

2738
پسرم عاشق ددر و بیرونه ولی مسافرتو نمیدونم 

پس برو فک نکنم خیلی اذیت بشید . اگه رفتید خوش بگذره

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖
کلاه اصلا نمیزاره دوس نداره پسر بد

شده از این کلاه بوقیه تولدا هم شده که دوست داشته باشه بذاری براش بذار و ... یا با چونه زدن و بذاری اینو خواهی داشت و ... چون آفتاب مستقیم تو ملاج بچه و حتی آدم بزرگ خوب نیست 

دیگه فوق فوق فوقشم نذاشت هی و مدام کله شو با دست خیس نمدار ملایم کن داغ نشه 🙂