2737
2734
عنوان

خانوماباتجربه

43 بازدید | 4 پست

سلام خانوما

ديروز ي نفر بمن گفت تو بهداشت هم رفتي تشكيل پرونده بدي؟من گفتم ن مگ بايد برم من زير نظر متخصصم خودش ميگفته اگ نياز بوده گفت ك نه بايد بري بهداشت .

چجوريه خانوما؟بايد برم؟برم چي بگم؟

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

اگه بری بعدا بچت که به دنیا میاد واسه واکسن زدن و تشکیاگل پروندش راحت تری بزار ماههای آخر برو خیلی گیر الکی میدن کلافت میکنن

خداوند براي ما نيكي و شادي را پسنديده است اين مايیم كه از ميان هزاران شادي به دنبال حاشيه غمگين شادي ها مي رويم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه من تو دوران بارداری نرفتم

پسرم که دنیا اومد روز پنجم بردیم غربالگری کف پا و پرونده هم تشکیل دادیم

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
2728

واي اون بهداشت اصلا جالب نيست .... انقد حرفاي ضد و نقيض ميزنن ... پرستارا و انترن هاي تازه كار رو براي دوره ديدن ميارن اونجا . خيلي نظراي متفاوت و اشتباه ميدن گاهي .... مثلا من بارها ديدم تو ي اطرافيانم ، وزن و قد بچه كاملااااا نرماله ، بعد توي بهداشت واسه اينكه فقط يه چيزي بگن الكي ميگن كم و زياده . كلا خيلي اعتماد نكن به بهداشت. اكثرا آماتور هستن