2726
عنوان

ویار و حالت تهوع از هفته چندم شروع می شه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 176391 بازدید | 53 پست
نسترن جان یعنی جنین تشکیل نشده بود و فقط ساک حاملکی بود. هفته 7 با خونریزی و درد فراوان سقط کردم
حالا دوستای خوبم کسی جوابمو نداد. می تونم الان امیدوار باشم. راستی دیشب سر شام یه لحظه بوی نوشابه رو حس کردم و یهو دلم خواست در صورتی که سر میز نبود. شاید خنده تون بگیره . آیا ویار اینطوریه
خداوندا همیشه باهام بودی و کمکم کردی از این به بعد هم ازت میخوام پشتیبانم باشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم امروز 31 پری هستم و امروز با اینکه نهار خیلی سبکی خودم اصلا اشتها نداشتم و از بعد از ظهر حالت تحوع و داغی معده دارم و احساس خوبی داخل معدم ندارم و الان سر درد داخل پیشانی و گاهی تیر کشنده دارم.
ممکنه اینا علامت بارداری باشه ؟ همون عصر یه بی بی چک گذاشتم که منفی بود.
2728
من از هفته 6 حالت تهوع شروع شد.
تو بارداری اولم تا اوایل ماه 4 طول کشید،خدا کنه این یکی زود تموم بشه.واقعا سخته.
یکی دو روز پیش امپول ویتامین ب 12 خارجیشو زدم .خیلی فرق کرده .حالت تهوع شدید ندارم .
امتحان کنید
خدایا مرا آن ده که آن به
من از حالت تهوع شدیدی که دچارش شدم فهمیدم که حامله ام!تا الانم که 7 ماهمه قطع نشده!دکترم میگه بچه های باهوش ویار ماماناشون شدیده!نمیدونم!
گل پسرم تاج سرم عکس کاربری امیرسپنتمان پسمل منه
من که بوی حشره کش جساسیتی نداشتم حالا چند روز پیش رفتم داروخانه بوی حشره کش میومد داشتم می مردم نتوستم تحمل کنم زودی اومدم بیرون ولی مردم راحت و بیخیال ایستاده بودن داخل داروخانه این ویاره خالا؟ عجب ویار راحتی
یا الله یا محمد یا علی یا فاطمه یا صاحب الزمان ادرکنی و لا تهلکنی
من با ای که هفته سیزدهم هستم حال و احوال داغونی دارم با شکم خالی هم حالت تهوع دارم صب و شب ندارم مدام گلاب ب روی همه بالا میارم اصلا اشتها ندارم.فقط و فقط وزن کم می کنم امیدوارم هیچکدومتون مثل من نباشید
این نیز بگذرد.....
2706