2737
2734
عنوان

خانم هایی که بعدازازدواج زودبارارشدندوسنشونم زیادنیست بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 2307 بازدید | 172 پست
حتما ک نباید کامل باشه .......هزارتا راه دیگه هم هس

اره عزیزم میدونم راه دیگه هم هست ولی بنظرم مردی که بخواد تو این دوران به ادم خیانت کنه همون بهتر از زندگی ادم پاک بشه چون تو داری ثمر خودش تو دلت پرورش میدی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بیمارستانه دولتیه لابد ؟؟؟؟

اره شهرستانم فقط این یکی داره

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
واقعا هم وحشتناکه آخه ... حالا نن از بس میترسیدم  دارم میرم کلاس که چهارتا چیز یاد بگیرم موقع ز ...

انشالله زایمان راحتی داشته باشی.یکاری که من نمیدونستم حتما انجام بده از هفته ۳۸ یک شب درمیان رابطه بدون جلوگیری داشته باش تا دهانه رحمت نرم بشه

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
اره شهرستانم فقط این یکی داره

دولتی همینه منم یه بار برا معاینه رفتم پدرمو در آوردن منم دعواشون کردم اومدم بیرون.... اخه دانشجون دکتر هم نیستن من ک اجازه معاینه هم ندادم بهشون برا زایمانمم ماما خصوصی گرفتم ک نذاره دانشجو بیاد بالا سرم اخه همین دانشجوا تو زایمان هفت جد و اباد جاریمو اوردن جلو چشش . 

2738
انشالله زایمان راحتی داشته باشی.یکاری که من نمیدونستم حتما انجام بده از هفته ۳۸ یک شب درمیان رابطه ب ...

خیلی ممنون همچنین شما .... اخه دکتر منع کرده بود یه مدت نشتی کیسه اب داشتم حالا باز باید ازش بپرسم

دولتی همینه منم یه بار برا معاینه رفتم پدرمو در آوردن منم دعواشون کردم اومدم بیرون.... اخه دانشجون د ...

باز خوبه .اینجا ماماهمراه نداشت به زور یکی پیدا کردم حالا گیر دادن که اجازه نمیدیم ماماهمراه بیاد داخل زایشگاه .مجبورم برم پیش رییس شاید اجازه بده

خیلی ممنون همچنین شما .... اخه دکتر منع کرده بود یه مدت نشتی کیسه اب داشتم حالا باز باید ازش بپرسم

هفته های اخر خیلی خوبه .من ۹ ماه دخول نداشتم چندروزه فهمیدم رابطه خوبه وشوهرم راضی کردم خیلی دردناک بود انگار کامل واژن بسته شده.

منم ۲۲ سالمه ۵ ماه بعد عروسی باردار شدم  . ۲۰ روز دیگه هم دنیا میاد واقعا هم هدیه خدا بود

ای جانم انشاءالله زایمان راحتی داشته باشی عزیزم😍من تازه فردا 7 هفته و 3 روزم میشه،میخوام برم سونو قلب بنظرت تشکیل شده قلبش یا زوده؟ 

♥ما شآءَ اللَّهُ لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ♥
ای جانم انشاءالله زایمان راحتی داشته باشی عزیزم😍من تازه فردا 7 هفته و 3 روزم میشه،میخوام برم سونو ق ...

خیلی ممنون عزیزم .... آره بابا تاحالا تشکیل شده .... اگ بچه اولته خیلی ذوق میکنی  با صدای قلبش من ک یه عالمه گریه کردم .

خیلی ممنون عزیزم .... آره بابا تاحالا تشکیل شده .... اگ بچه اولته خیلی ذوق میکنی  با صدای قلبش ...

آره عزیزم بچه اولمه😍😍

♥ما شآءَ اللَّهُ لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ♥
2706