2737
2734
عنوان

زایمان بیمارستان صارم کسی جدید انجام داده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 703 بازدید | 46 پست
چیکار کرد همسرت؟ چیزی هست که باید بدونه ..مثلا دوربین بیاره با خودش..یا چیکار کنه؟ همسر من تا حالا ...

کار خاصی لازم نداره

اجازه نمیدن همراه دوربین بیاره

ولی من چون جمعه زایمان کردم و فیلمبردار نبود خود دکترم اجازه داد همسرم فیلم بگیره

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
😕چخبرا مگه ؟ فقط بخاطر وجود شوهر هين زايمان؟

شامل همه چیز میشه..مامای خصوصی..اتاق ... زایمان... همه چیز... برای من که تنها هستم یا هیچی بلد نیستم می ارزه پول بدم کارامو انجام بدن.. بستگی به شرایط داره... مگه بیمارستانای خصوصی دیگه چقدر کمتر میگیرن..نسبت به خدمات 1تومن بیشتر می ارزه

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کار خاصی لازم نداره اجازه نمیدن همراه دوربین بیاره ولی من چون جمعه زایمان کردم و فیلمبردار نبود خو ...

فیلم بردار دارن خودشون؟ کی میاد ؟ هزینه اش چقدره؟

😕چخبرا مگه ؟ فقط بخاطر وجود شوهر هين زايمان؟

نه صرفا بخاطر اون

بیمارستان تخصصی زنان زایمان هست

امکاناتشون تکمیله

مثل هتل میمونه

بهرحال خصوصی همینه

2728

عزیزم بعد از ۳۷هفته دکترتون شمارتونو میگیره و بیمارستان ب صورت رندوم ی ماما خصوصی برات در نظر میگیره شماره شما رو برای ماما و شماره ماما رو برای شما میفرسته،بعد ماما خودش باهاتون تماس میگیره شرایطتونو میپرسه و باهاتون اشنا میشه و راهنماییتون میکنه چه ورزشی کنی و ..

شامل همه چیز میشه..مامای خصوصی..اتاق ... زایمان... همه چیز... برای من که تنها هستم یا هیچی بلد نیستم ...

والا من بيمارستان دولتی رفتم با همين شرايط 

اتاق خصوصی زايمان اپيدورال خيلی هم راضی بودم با اين تفاوت که فقط همسرم پيشم نبود 

عزیزم بعد از ۳۷هفته دکترتون شمارتونو میگیره و بیمارستان ب صورت رندوم ی ماما خصوصی برات در نظر میگیره ...

اهان ..خوبه پس.... من خیلی استرس دارم..مخصوصا چون تنها هستم و شوهرمم اصلا بلد نیست!!

همش میپرسه منو راهنمایی کن چیکارا باید بکنم ..مرحله به مرله بگو..منم یه چیزای کلی تو کلاسا شنیدم..جزییات نمیدونم...میشه یه راهنمایی کلی از مراحلش بگید؟ 

من هفته 31 هستم چیزی هنوز در مورد ماما نگفتن.. خودم باید درخواست کنم یا به موقع خودشون میگن؟؟ برای ...

همسرتونو خودشون صدا ميكنن ماما هم من چيزي نگفتم خودشون همون موقع يكي رو فرستادن من براي خودم چيزي نبردم چون جز لباس بيمارستان چيزي تنم نكردم ميل خودته ولي ميتوني ببري خودشون يه ساك ميدن بهت كه پوشك و لباس و اينجور چيزا هست گل هم بگو نگيره چون الرژي زا هست همه ميزارن تو راههرو گلاشونو كمپوت و شيريني بهتره

پس کی تو کوچه ما عروسی میشه😧
2738
اهان ..خوبه پس.... من خیلی استرس دارم..مخصوصا چون تنها هستم و شوهرمم اصلا بلد نیست!! همش میپرسه منو ...

وقتي رفتي بخش ميان همه چيو توضيح ميدن برات نگران نباش حتي روانشناسم ميارن برات

پس کی تو کوچه ما عروسی میشه😧
فیلم بردار دارن خودشون؟ کی میاد ؟ هزینه اش چقدره؟

۴سال پیش ک داشتن 

اونموقع فک کنم نزدیک ۲۰۰ تومن هزینش بود

از پرستارای خودشونن فیلمبردار

والا من بيمارستان دولتی رفتم با همين شرايط  اتاق خصوصی زايمان اپيدورال خيلی هم راضی بودم با اي ...

اره بعضی وقتا دولتی ها بهترن..من خودم کارشناس ازمایشگاه بودم..خودم ازمایشهاموهمیشه جاهای دولتی میدم چون برعکس ظاهرش ازمایهاش خیلی دقیق تره... دستگاها هم همیشه درست هستن و جدید..ولی خصوصیا خیلی با خساست مواد استفاده میکنن... یا سخت دستگاهارو عوض میکنن...ولی فعلا  شرایطم اینطوریه که پولش واقعیت زیاد برام مهم نیست..نمیخوام احساس تنهایی کنم

همسرتونو خودشون صدا ميكنن ماما هم من چيزي نگفتم خودشون همون موقع يكي رو فرستادن من براي خودم چيزي نب ...

ممنون..پس کلا همسرم لازم نیست هیچ کاری بکنه؟؟؟

بعد هروقت درد داشتی یا مشکلی با ماما تماس میگیری راهنماییت میکنه،وقتی دردات شروع شد یا کیسه ابت پاره شد باهاش تماس میگیری و راهنماییت میکنه،بعد میری اورژانس و اونجا اول ی دکتر معاینه میکنه و باتوجه ب شرایطت بستریت میکنن و میبرنت بلوک زایمان تا اونجا لباس هات و عوض کنن و ان اس تی میگیرن و ...همسرت میره کارهای بستریت و انجام میده،وقتی درد هات دیگه شروع شد و اگه اتاق زایمانت اماده باشه میبرنت تو اتاق ک خیلی بزرگه و همسرتم میتونه بیاد،یادم رفت قبلش ماما همراهت میاد پیشت و دیگه همه کارهات بااونه و اون بهت میرسه

بعد هروقت درد داشتی یا مشکلی با ماما تماس میگیری راهنماییت میکنه،وقتی دردات شروع شد یا کیسه ابت پاره ...

یه دنیا ممنون  

2706