2410
2553

سلام یه راهنمایی میخوام..چیکار باید بکنم؟ همسرم کی میاد؟ همش پیشمه تو زایمان طبیعی؟ ممای خصوصی کی میگیریم؟ چیکار میکنه؟ همسرم چی بخره؟ همراهش چی باشه؟

کلا راهنماییم کنید هیچی نمیدونم!!!

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  

من سال 95بوديم جديد نيستم ولي چون اپيدورال بودم وقتي بيحسي گرفتم همسرم اومد يه ساك وسايل نوزاد همراهم بود خودشون لباس بيمارستان پوشوندن اولش. ماما ام از اول پيشته

پس کی تو کوچه ما عروسی میشه😧

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
من سال 95بوديم جديد نيستم ولي چون اپيدورال بودم وقتي بيحسي گرفتم همسرم اومد يه ساك وسايل نوزاد همراه ...

من هفته 31 هستم چیزی هنوز در مورد ماما نگفتن.. خودم باید درخواست کنم یا به موقع خودشون میگن؟؟

برای خودم چی ببرم؟ چقدر میمونم بیمارستان؟

همسرم هی میپرسه به من یاد بده چیکار باید بکنم که هول نشم تنهایی!!

مادرم شهرستانه..مادرشوهرمم قهره نمیاد! شوهرم بنده خدا تک و تنهاست! میشه یکم راهنمایی کنید..من خودم نمیدونم چیکار باید بکنه؟ میگه من کی گل بخرم بیام؟ بچه رو به میدن اولش یا نه..کلا باید پیشت باشم یا لحطه زایمان بیام؟

همسرم از ۸ صبح پیشم بود تا ساعت ۳ ک زایمان کردم

چیکار کرد همسرت؟ چیزی هست که باید بدونه ..مثلا دوربین بیاره با خودش..یا چیکار کنه؟

همسر من تا حالا تو زندگیش نوزاد هم ندیده چه برسه به زایمان!!  منم از اون ناشی تر..توروخدا یکم راهنمایی کنید!!

2706