2733
2734

سلام..پسرم رو ثبت نام كردم كلاس اول ..با قولنامه اين خونمون ..دوماه وقت داريم ممكنه بعدش بريم جاي ديگه ..بنظرتون موقع مدرسه ميان تحقيق بابت درستي ادرس،؟ براي بچه هاي شما اومدن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نبابا نمیان که

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
2738
خدا كنه نيان اخه ديروز مدرسه بودم ميگفت بازرس مياد يهو ي پرونده رو درمياره ميگه بريد دم خونش ببينيد ...

خب اره اینجوریه ولی برای همین روزا نه برا دو ماه دیگه الان اتفاقی چند جا رو میرن بعدش دیگه راحتی 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
خب اره اینجوریه ولی برای همین روزا نه برا دو ماه دیگه الان اتفاقی چند جا رو میرن بعدش دیگه راحتی&nbs ...

الان رو نگفت.. گفت موقع مدرسه مهر و ابان اينا ميان جلوي در 

چون ي خانمي گفت ما مسافرتيم اون اقا هم گفت موقع مدرسه ميان 

مدارس معمولی نه، مدارس خاص بله

خخخخ نه بابا اونام کاری ندارن😁

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
الان رو نگفت.. گفت موقع مدرسه مهر و ابان اينا ميان جلوي در  چون ي خانمي گفت ما مسافرتيم اون اق ...

نه بابا نمیان خیالت راحت

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

بله دختر من امسال میره دوم . از پارسال مجددا طرح ادرس به صورت جدی داره اجرا میشه . من دوستم هم بچه سو گذاشته بود گفت دو سه بار اومدن یکیش ۱۱ شب اومده در خونه مون اومده داخل ببینه ما واقعا اونجاییم یا نه . اگر قانونمند باشن میان . در بین سال هم میگفتن به صورت رندوم میان ولی من از کسی نشنیدم و این که به ما گفتن قانون گذاشتن ادرسی که سرویس ببره و بیاره همونه که تو پرونده نوشته شده 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
بله دختر من امسال میره دوم . از پارسال مجددا طرح ادرس به صورت جدی داره اجرا میشه . من دوستم هم بچه س ...

وااا اونا ديگه بيش از اندازه قانونمند بودن اخه ١١شب اونم چي وارد خونه بشن 😂😐😐😆😆😆😆

2706