2726

دروغ بود 

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تاپیک ایوب چی شد 

نی‌نی‌یار پیگیری نکرد؟!

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
بااجازه ی استارتر دوستان خواهش میکنم برای تاپیکام گزارش بزنین هرکی زد لایک کنه براش ۱۰تاصلوات میفر ...

ساینا بهتره 😊😊

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
مرسی گلم منم برات صلوات دادم

یعنی با گزارش من ترکید😂😂

قَِبَِلَِ اَِزَِ اَِیَِنَِکَِـَِہَِ قَِضَِاَِوَِتَِمَِ کَِنَِےَِ مَِطَِمَِئَِنَِ شَِوَِ خَِوَِـَِבتَِ کَِاَِمَِلَِیَِ
اونو ندیدم من. دیشب بود؟

نه دوشب پیش

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706