2733
2739
عنوان

بیاین خواهش راستشو بگید خواهش

267 بازدید | 34 پست

شما کسی اذیتتون می کنه خواهرشوهر،،جاری،،،مادرشوهر،،،هر کدوم از اینا شماها غرغر نمی کنید هیچی تو خونه تون نمی گید

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 

اذیت نمیکنن

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من مادرشوهرم و خواهر شوهرام عااااااااااالین عاااالی 

جاریم اذیت میکنه اونم همونجا خواهرشوهرام یا شوهرم دهنش رو میبندن

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫
2738

خواهرشوهرم خیلی با حرف هاش اذیتم می کنه سیزده ساله از زندگیم گذشته از روز اول عقد تا الان که 29ساله هستم هرچی دوس داشته اذیتم کرده منم پیش شوهرم هی غرمی زنم خو چکار کنم بکی بگم 

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 

سلام به شخصه منو اذیت نمیکنن ولی شده در مورد کارهای بدشون را شوهرم حرف زدیم شوهرمم قبول داره خودش کارهای غیر منطقیشونو

گروه آبی💙وزن شروع۸۰💙۷۹/۲۰۰💙۷۸/۱۰۰💙۷۷/۹۰۰💙۷۷/۳۰۰💙۷۶/۸۰۰💙۷۶/۱۰۰💙۷۵/۳۰۰💙وزن فعلی۷۴/۲۰۰💙وزن هدف۶۵💙تاریخ شروع۸.۷.۹۸💙قد۱۷ق۰❤باتشکرازبامدادخمارعزیز❤   چالش۶۳روزه تا شب یلدا به هدفم میرسم با یاری خدا💙هدف چالش۷۰💙

نگی به‍تره چون شوهرت خودشم رفتار های ااونا رو میبینه 

ی جوری دوری و ی جوری گم شدم که باورم نمیشه کسی که عاشقه محاله بگذره از اون که زندگیشه        لطفابرای رسیدن به عشقم برام صلوات بدین  
2706