2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بدترین دعوا سره خیانتش بود و بچه..دیگه هم اشتی نکردم و طلاق😊

واقعا؟  پشیمونی یا واست فرقی نداره؟ 

حالم از ادمایی که تو روم یه شخصیتن پشتم یه شخصیت ب شدت ب هم میخوره:/
2720
دعواهای دوران عقدمون بدترین دعواهامون بوده ولی کلا همشون در یه سطح بودن بدتر نداشتیم چون اکثرشون سر ...

مث من منم دوران عقدم و معتقدم تا خونه خودم نرم تموم نمیشه این مصیبتا 

بدترین دعوا سره خیانتش بود و بچه..دیگه هم اشتی نکردم و طلاق😊

من بعضی وقتا که به شوهرم شک میکنم میگم اگه خیانتم بکنه بازم انقدر دوسش دارم که ازش جدا نشم... به نظرت توهمه و وقتی مطمئن بشم نمیتونم تحمل کنم یا واقعا دوسش دارم خیلی؟

دخترم تمام زندگی من
اصلا پشیمون نیستم..

خیلی خوبه ک میتونی من نمیدونم چمه ک مث احمقا حس میکنم نمیتونم بدونشوهرم 

2714
 مث من منم دوران عقدم و معتقدم تا خونه خودم نرم تموم نمیشه این مصیبتا 

بستگی به موضوات و شدت دعواتونم داره... سعی کن خیلی از مواضع و اعتقادات پایین نیای تو این دوران چون یه جور خود کشی حساب میشه... 

یعنی در صورتی میتونی کنارش زندگی کنی که کلا خودتو و علایقتو زیر پا بزاری و این بعد از یه مدت برات عذاب میشه

دخترم تمام زندگی من
من بعضی وقتا که به شوهرم شک میکنم میگم اگه خیانتم بکنه بازم انقدر دوسش دارم که ازش جدا نشم... به نظر ...

میدونی من راستش ب این موضوع فک نکردم ک اگ خیانت کنهدچیکار کنم  اما مطمئنم اون روز جفتشونو میکشم  

من بعضی وقتا که به شوهرم شک میکنم میگم اگه خیانتم بکنه بازم انقدر دوسش دارم که ازش جدا نشم... به نظر ...

منم خیلی خیلی دوستش داشتم ۱۰ سال صبر کردم همه جور مشکلانی باهاش داشتم ولی دیگه طاقت نیوردم و طلاق گرفتم..

این فکرای منفی نکن که خدای نکرده جذبش نکنی

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
میدونی من راستش ب این موضوع فک نکردم ک اگ خیانت کنهدچیکار کنم  اما مطمئنم اون روز جفتشونو ...

نه من نمیکشم نمیدونم البته چه حسی دارم خدا نصیب هیچ زن و مردی نکنه میدونم خیلی سخته اما واقعا شوهرمو حتی در حالت خیانت هم با هیچ مردی عوض نمیکنم ... 

دخترم تمام زندگی من
بستگی به موضوات و شدت دعواتونم داره... سعی کن خیلی از مواضع و اعتقادات پایین نیای تو این دوران چون ی ...

دقیقا پست قبلی ک گذاشتیم مال دیشبمه الانم با هم قهریم موندم چیکار کنم همیشه من منت کشیدم یه بار نیوند منت بکشه   حس میکنم واسش مهم نیستم ک باهام‌اینجوریه 

نه من نمیکشم نمیدونم البته چه حسی دارم خدا نصیب هیچ زن و مردی نکنه میدونم خیلی سخته اما واقعا شوهرمو ...

سعی کن ب این چیزا فکر نکنی  انشالله هیچوقت همچین اتفاقی نمیوفته اما اینو بدون بدون اونم میشه زندگی کرد مگ شوهر کمه؟ 

منم خیلی خیلی دوستش داشتم ۱۰ سال صبر کردم همه جور مشکلانی باهاش داشتم ولی دیگه طاقت نیوردم و طلاق گر ...

اره واقعا خیانت فقط یه مشکله معلوم نیست با مشکلات دیگه قاطی بشه مسالش فرق میکنه

دخترم تمام زندگی من
2706