2737
2734
عنوان

خیلی داغونم خیلی

1142 بازدید | 53 پست

بچه ها شوهرم منو از خونه انداخته بیرون ، لباسامو آورده جلو در خونمون، به داداشم اس داده که به خواهرتون بگید مزاحم خودم و خانوادم نشه،

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2738
تقاضای طلاق بده ببین مثل شوهر دوستم به غلط کردن میفته. اگه نیفتاد جدا شو. این مرد لیاقت زندگی نداره. ...

از خداشه من جداشم ازش

چرا اخه دلیلش چیه . مردا چه بی رگ و خل شدن راحتن بخدا

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
از خداشه من جداشم ازش

همین امروز برو مهرتو اجرا بزار هرچیم مال اوموال داره مصادره کن.مردک رو سرجاش بنشون

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
همین امروز برو مهرتو اجرا بزار هرچیم مال اوموال داره مصادره کن.مردک رو سرجاش بنشون

وقتی بتونه مهر بده، مگه میشه مال و اموالشم مصادره کرد؟

بچه ها خیلی داغونم نه پدر دارم نه مادر، سه تا برادر دارم، شوهرم خیلی عوضیه خیلی، جالبه مامانشینا حتی یه زنگ هم بهم نزدن تو این چند روز

2706