2703
2553

سلام دختر ۲نیم سالم با دوختر ۱۱ماهه ام سرما خردم چشم درد شدن تب دارن تب بر دادم بهش دیگه نمیدونم چیکار کنم کسی بچش تازگیا این جوری شده راهنمایی کنه ‌ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

بچه  خواهرم هم اینجوری بود بردن دکتر گفت به سینوسهاش سرما خورده حساس شدن سینوزیت کرده.داروداد ولی یادم نیست چی بودن.خواهرم بیداربشه میپرسم بهت میگم.میخوای چشماشونو باچای یا شامپوبچه بشور

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

اگه خودت هنوز بچه ات شیر میدی از شیر خودت روی پنبه خیلی خیلی تمیز واستریل شده بریز وچشمهاشون رو بشور

اگه آب مقطر داری  آمپول پنی سلین که دکتر میده باهاش یه آب مقطر هم میده اون آب مقطر رو بطور مساوی با عسل خوب قاطی کن وروی پنبه استریل شده بریز بعد بااین پنبه رو چشمها قرار بده وبعد چسبندگی چشمه رو باهاش پاک کن 

این دوراه چشمها رو خوب میکنه فقط خواهشا از تمیزی پنبه ودستها تون وموادی که استفاده میکنی یقین پیدا کن 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
2714
تب نشونه عفونت  جدی ش بگیرید

دوختر ۱۱ماهم همین یک هفته پیش دونه های قرمز ریز روی همه بدنش در اومد بردمش دکتر گفت حساسیت آمپول زدچرک خشکن شربت سیتریزین داد همین الان دیگه نمیدونم چیکارکنم خدارو شکر الان تب شون قط شده فقط دختر بزرگم میگه چشمامم درد میکنه بینی اش گرفته از بس دارو دادم دیگه از دارو بدم میاد  دوتا دخترام آبله مرغان در آوردن هنوز واسه دختر کوچیکم دونه هاش خشک نشده ک آلان تب گرفته

دختر ۱۱ماهه ام خیلی ضعیفه هیچی نمیخوره دکتر هم ک بردمش گفتم بغیر شیر من نه سوپ میخوره نه فرنی کلا هیچی اونم شربت راسیپ داد نمیدونم چطور شربتی هست بهش بسازه یانه کسی تجربه داره ازین شربت

تشکر جانم ممنون ک جوابمو دادین

خواهش میکنم😊

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
دختر ۱۱ماهه ام خیلی ضعیفه هیچی نمیخوره دکتر هم ک بردمش گفتم بغیر شیر من نه سوپ میخوره نه فرنی کلا هی ...

بچه منم هیچی نمیخورد.بردمش دکتر ۷ ماه بستمش به دارو و مکمل و اشتهاآور.ترسیدم ضرر داشته باشه قطع کردم.همچین که قطع کردم شد همون آش و همون کاسه هرچی وزن هم گرفته بود کم کرد.سه شیره اصل گرفتم ۲۰روزه میدم عالیه.اشتهاش خوب شده.

سه شیره چی هست جانم از کجا باید تهیه کنم

شیره توت و انگور و خرما رو ترکیب کن شبها یک قاشق بریز دهنش.من که به مغازه ها اطمینان ندارم.انگور و خرمارو زنگ زدم بندرعباس فامیل دارم توت هم از تبریز گفتم واسم بفرستن.

2706