1147
1292

سلام دختر ۲نیم سالم با دوختر ۱۱ماهه ام سرما خردم چشم درد شدن تب دارن تب بر دادم بهش دیگه نمیدونم چیکار کنم کسی بچش تازگیا این جوری شده راهنمایی کنه ‌ 

تب نشونه عفونت 

جدی ش بگیرید 

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

بچه ها اگر دنبال بهترینهای سیسمونی هستین 

ما رو دنبال کنید

1291

بچه  خواهرم هم اینجوری بود بردن دکتر گفت به سینوسهاش سرما خورده حساس شدن سینوزیت کرده.داروداد ولی یادم نیست چی بودن.خواهرم بیداربشه میپرسم بهت میگم.میخوای چشماشونو باچای یا شامپوبچه بشور

واین نیز........بگذرد🤔☺

چایی رو که خنک شده ..با یه دستمال تمیز بکش به چشماشو ..با همون چایی چشماشونو بشور ...این کاریه که مامان بزرگا همچین مواقعی تجویز میکنن .و ان شالله جواب میده ..ولی تب رو جدی بگیر 

الهم صل علی محمد واله محمد

اگه خودت هنوز بچه ات شیر میدی از شیر خودت روی پنبه خیلی خیلی تمیز واستریل شده بریز وچشمهاشون رو بشور

اگه آب مقطر داری  آمپول پنی سلین که دکتر میده باهاش یه آب مقطر هم میده اون آب مقطر رو بطور مساوی با عسل خوب قاطی کن وروی پنبه استریل شده بریز بعد بااین پنبه رو چشمها قرار بده وبعد چسبندگی چشمه رو باهاش پاک کن 

این دوراه چشمها رو خوب میکنه فقط خواهشا از تمیزی پنبه ودستها تون وموادی که استفاده میکنی یقین پیدا کن 

تب نشونه عفونت  جدی ش بگیرید

دوختر ۱۱ماهم همین یک هفته پیش دونه های قرمز ریز روی همه بدنش در اومد بردمش دکتر گفت حساسیت آمپول زدچرک خشکن شربت سیتریزین داد همین الان دیگه نمیدونم چیکارکنم خدارو شکر الان تب شون قط شده فقط دختر بزرگم میگه چشمامم درد میکنه بینی اش گرفته از بس دارو دادم دیگه از دارو بدم میاد  دوتا دخترام آبله مرغان در آوردن هنوز واسه دختر کوچیکم دونه هاش خشک نشده ک آلان تب گرفته

1307

دختر ۱۱ماهه ام خیلی ضعیفه هیچی نمیخوره دکتر هم ک بردمش گفتم بغیر شیر من نه سوپ میخوره نه فرنی کلا هیچی اونم شربت راسیپ داد نمیدونم چطور شربتی هست بهش بسازه یانه کسی تجربه داره ازین شربت

دختر ۱۱ماهه ام خیلی ضعیفه هیچی نمیخوره دکتر هم ک بردمش گفتم بغیر شیر من نه سوپ میخوره نه فرنی کلا هی ...

بچه منم هیچی نمیخورد.بردمش دکتر ۷ ماه بستمش به دارو و مکمل و اشتهاآور.ترسیدم ضرر داشته باشه قطع کردم.همچین که قطع کردم شد همون آش و همون کاسه هرچی وزن هم گرفته بود کم کرد.سه شیره اصل گرفتم ۲۰روزه میدم عالیه.اشتهاش خوب شده.

واین نیز........بگذرد🤔☺
سه شیره چی هست جانم از کجا باید تهیه کنم

شیره توت و انگور و خرما رو ترکیب کن شبها یک قاشق بریز دهنش.من که به مغازه ها اطمینان ندارم.انگور و خرمارو زنگ زدم بندرعباس فامیل دارم توت هم از تبریز گفتم واسم بفرستن.

واین نیز........بگذرد🤔☺
1308
شیره توت و انگور و خرما رو ترکیب کن شبها یک قاشق بریز دهنش.من که به مغازه ها اطمینان ندارم.انگور و خ ...

خوش بحالت شما ک پادشاهی هستی واسه خودتون من دیگه باید از عطاری تهیه کنم بازم تشکر 

خوش بحالت شما ک پادشاهی هستی واسه خودتون من دیگه باید از عطاری تهیه کنم بازم تشکر 

اگه آشناداری بگو بفرستن واست.من فامیلهام عروسی دعوت بودن تهران.هم از تبریز میان عروسی هم از بندرعباس میان گفتم بیارن.الان یک ماهه سپردم تازه تو راهه😂😂😂خیلی پادشاهم من😂😂😂😂اونی هم که دارم میدم اندازه بطری نوشابه کوچولو دخترعمم سورپرایزم کرده از شهرستان فرستاده.سعی کن اصلشو پیداکنی.عالیه.

واین نیز........بگذرد🤔☺
1280