2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم امروز اینجوریم😞

دیروزشوهرم سرماخورده بود رفتیم دکتر که دوست خانوادگیه پدرمه..ازشوهرم پرسید سیگارمیکشی ؟ مشروب میخوری؟

شوهرمم صادقانه جواب داد گه گاهی اره

حالاازدیروزکه برگشتیم شوهرم میگه کاش نگفته بودیم😔 بهش اخه این سوالا چ ربطی ب سرماخوردگی داشت؟ میگه نکنه بره ب بابات بگه..منم استرس گرفتم.. 😣😣😟😟😟

مشکل معده نداری؟؟؟ مثلا ورم معده یا بالا بودن اسید معده

چطور؟؟؟البته من استارتر نیستم

ولی صبح دوست ندارم

بعد نماززصبح دو یا سه ساعتی میشینم.بعد

می خوابم

سلاااااام ، رفقای آگاه من تا دیر نشده برای امام زمان کاری کنید....یک سلام ....یک صلوات....  
چطور؟؟؟البته من استارتر نیستم ولی صبح دوست ندارم بعد نماززصبح دو یا سه ساعتی میشینم.بعد می خوابم

برااینکه خودم مشکل معده دارم

صبحا آشوبه اشوبم.

تودلم رخت میشورن

صبحا افسرده ترین ادمم

تهوع دارم دلم شور میزنه 

هروقت پامیشم انگار دنده چپم

برااینکه خودم مشکل معده دارم صبحا آشوبه اشوبم. تودلم رخت میشورن صبحا افسرده ترین ادمم تهوع دارم ...

چه جالب منم مشکل دارم

سلاااااام ، رفقای آگاه من تا دیر نشده برای امام زمان کاری کنید....یک سلام ....یک صلوات....  
برااینکه خودم مشکل معده دارم صبحا آشوبه اشوبم. تودلم رخت میشورن صبحا افسرده ترین ادمم تهوع دارم ...

اخی عزیزم ..چرا اخه😔؟ ایشالله خدا قلبتو لبریزارامش کنه که اصلا استرس رویادت بره😍😍😍😍😍

منم امروز اینجوریم😞 دیروزشوهرم سرماخورده بود رفتیم دکتر که دوست خانوادگیه پدرمه..ازشوهرم پرسید سیگ ...

ربط داره چون کسی ک ایناررومصرف کنه سرماخوردگیش دیرترخوب میشه وریه هاش اوضاش وخیم ترمیشه

صدای ریه رو ک با گوشی گوش بده دکتر میفهمه

2706