2703
2553
عنوان

خانما یه لحظه لطفا

126 بازدید | 19 پست

خانما من از یک ساعت پیش حالت تهوع شدید گرفتم 

و معذرت میخام مدام استفراغ دارم ولی هیچی تو معده ام نیس 

آخرین تاریخ پریودی ام هم پنجم تا دوازدهم بود 

این علائم میتونه برا بارداری باشه؟؟؟

اصلا تهوع بارداری چحوریه؟؟؟

تو رو خدا اگه میدونین بگین 

ای کم شده وفای تو این نیز بگذرد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزم .حالت تهوع و استفراغ دلایل زیاد داره. یکیش ممکنه که مسپومیت باشه. تنها راهی که میتونی پطپین بشی بارداری یا نه. بی بی چک و ازمایش هستش

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
الان چندم سیکلته. از موعدت گذشته. تهوع بارداری تقریبا از سه هفته بعد از لقاح شروع  میشه.

امروز بیست و چهارم سیکلمه 

هفته پیشم یه روز لکه بینی داشتم ک۶ برا اولین بارم بود

عزیزم .حالت تهوع و استفراغ دلایل زیاد داره. یکیش ممکنه که مسپومیت باشه. تنها راهی که میتونی پطپین بش ...

عزیزم هیچی نخوردم که بگم مسموم شدم 

فقط میخام بدونم علائم تهوع بارداری چجوریه؟

از کی شروع میشه

عزیزم هیچی نخوردم که بگم مسموم شدم  فقط میخام بدونم علائم تهوع بارداری چجوریه؟ از کی شروع میش ...

من چون نداشتم نمیتونم بگم که از کی شروع میشه ولی فکر کنم از سه هفته بعد از تخمک گذاری شروع پیشه اگه اشتباه نکنم

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2714

ایشالا که باردار باشی. اون لک که دیدی اگه تو روزای تخمک گذاریت بوده شاید واسه تخمک گذاری بوده. اما اگه یه هفته بعد از اقدامت بوده احتمال داره لک لانه گزینی بوده. چون لک لانه گزینی ۶ تا ۱۰ روز بعد لقاح میاد

خدا تو بزرگی. 
من یه هفته قبل از موعد پری صب اینقدر حالت تهوع داشتم 

من دو هفته به موعدمه 

تهوع دارم و همش عق میزنم ولی هیچی تو معده ام نیس 

فقط آب دهانم میاد 

اینجوری بودی؟؟؟

اگه از موعدت گذشته باشه میتونی بگی بارداری.درغیر این صورت فکر نکنم باردار باشی.

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
2706