2737
2734
عنوان

خدايا به خودت قسم ديگه خسته شدم من چه مرگمه

| مشاهده متن کامل بحث + 887 بازدید | 73 پست
اگه دوطرف خیلی زیاد تیر میکشه و بعد از چند روز خوب نشد پیگیر باش الان چیزی نمیگم باز بترسی من حس میک ...

خيلي عجيبه اين شكلي اخه 

تازه پنج شنبه پريودم تموم شد 

من از جمعه درد دارم 

خيلي عجيبه اين شكلي اخه  تازه پنج شنبه پريودم تموم شد  من از جمعه درد دارم

غیرقابل تحمله دردات عزیزم؟اگه خیلی اذیتت میکنه حتما دکتر برو اخه دردای من بعد از اقدام بود نه بعد از پریود

دختر مهربون من  بهترین هدیه خدا😍😘خداروشکر که منو لایق مامان بودنت دونستی💃دوستان لطفا دعا کنید مادر خوبی باشم براش🙏🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه همون روزهماقدام داشتی میشه گفت برا لقاحه اگه نه به نظرم دکتر برو چک کن سرسری نگیر

دختر مهربون من  بهترین هدیه خدا😍😘خداروشکر که منو لایق مامان بودنت دونستی💃دوستان لطفا دعا کنید مادر خوبی باشم براش🙏🌹
2728

آرزوی مرگ واسه همین؟🤔یه کم صبور باش عزیزم.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
انقدرر درد دارم  و بلا تكليفم  بدونم واسه تخمك گذاري خيالمم راحت ميشه

آخی.ممکنه.منم گاهی اینجوری میشم.زیر دلم انقدر درد دارم که کلافه میشم.چندروزه اینجوری شدی؟

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2738

دوسه روز پیش جاریم هم اینجوری شد حالش خیلی بدبود.رفت دکتر گفت عفونت ادراری داری.

از جمعه

ممکنه.ممکنم هست عفونت ادرار باشه.یه دکترحتما برو

من سابقه عفونت كليه دارم  اما علائمم اين نبود

میگفت زیر دلم درد میکنه.عفونت مجرای ادرار بود نه کلیه.

2706