2737
2734
عنوان

خدايا به خودت قسم ديگه خسته شدم من چه مرگمه

| مشاهده متن کامل بحث + 887 بازدید | 73 پست
اتفاقا چون تخمك گذاري نيست عصبي شدم  خوبه نوشتم علائم تخمك گذاري ندارم و نمي دونم اين دردا چيه ...

خب گلم ارامش خودتو باید حفظ کن بارداری اینقدر سخته اینقدر دردای جورواجور داره از الان عصبی بشی کار خودت سخته کلا خیلی عصبی هستی گلم حتی الان جواب منو کاملا مشخصه با حالت پرخاش دادین❤

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم شما ۶ سال جلوگیری کردی. الان انتظار داری سریع باردار بشی. یکم تحمل کن. صبور باش

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
حالا حتما دکتر برو واسه دردای نا معلومت اما از من داشته باش، ماه بعد با بیخیالی و بدون کیت و... اقدا ...

اتفاقا استرس و نگرانی باعث میشه که بارداری دیر اتفاق بیوفته

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2738

خداروشکر که همه چی نرمال بوده،استرس وفکر وخیال هم بدن روبهم میریزه،اصلا به باردارشدن وتخمک گزاریو....فکرنکن،برنامه ریزی داشته باش وکیت نزار از روز 10تا20پریودی یک شب درمیون نزدیکی ،ولی اصلا فکرتو درگیر نکن زندکی عادیت روبکن،تونستی بامشورت پزشک سونو هم بروالبته اگه دردت خدایی نکرده بیشتر شد یاادامه داشت،موفق باشی😍

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
خب گلم ارامش خودتو باید حفظ کن بارداری اینقدر سخته اینقدر دردای جورواجور داره از الان عصبی بشی کار خ ...

عجب گيري كردم 

خانم من ٣روزه درد مجهول دارم 

منتظر بارداري هستم 

توهم دارم كه اصلا تخمك گذاري ندارم 

نگرانم 

بعد شما اينطور ميگي 

تاپيك زدم اگه كسي تجربه مشابه داره بياد بگه خيالم كمي راحت بشه 

عوض اين همه اومدن اعصاب نداري آمادگي نداري !!!

آدم تو درد به زمين و زمان فحش ميده !

عجب گيري كردم  خانم من ٣روزه درد مجهول دارم  منتظر بارداري هستم  توهم دارم كه اصلا ...

یا خداااا چته عزیزم....اروم باش❤مگ من حرف بدی زدم بیخیال اشتباه کرم حرف زدم موفق باشی روز خوش

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
اتفاقا استرس و نگرانی باعث میشه که بارداری دیر اتفاق بیوفته

دقیقا همینه..من اصلا تا حالا کیت و.. استفاده نکردم فقط سر دومی قبلش سونو و آزمایش رفتم ک بدونم کمبود ویتامین و مشکلی نداشته باشم، ماه اول اقدامام هم باردار شدم

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...
2706