2410
2553
عنوان

خانماااا حالم بده کسی هست بهم کمک کنه؟😩راهکار میخوام دعاتون میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1136 بازدید | 99 پست
از نظر شما مشکلی وجود نداشت؟ ولی من نمیپسندم اینجوری خب و اونم این عقاید منو میدونست و ازدواج کرد

اسی جون ببین وقتی اون دختر اینقد بی پروا و بی حجاب عکس پروفایلشو گذاشته که شوهرت که یه مرد غریبه ست ببینه کارای بدتری هم ازش سر میزنه مراقب باش شوهرتو اغفال نکنه با شوهرت حرف بزن و بهش بگو که حد و حدودشو با اون خانوم رعایت کنه

Live the moment now✌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نذار با این حس بد همراه باشی.واضح بهش توضیح بده که. ازش دلخوری.با همدیگه. صحبت کنین

الان خوابه اونوقت من نمیتونم بخوابم.

بارها سر این موضوعات حرف زدیم و حساسیت شدید منو میدونه و رعایت نکرده

از این مییییسوزم

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁
2456
نگران نباش اسی حق داری که ناراحت شدی ولی به شوهرت یه دستی بزن بهش بگو اگه من با همکلاسی پسر حرف بزنم ...

ن بابا ناراحت نمیشه

من کلا از اون مذهبی ترم

ولی خب مثلا چیزایی بوده ک از نظر من اوکی بوده ولی اون دوس نداشته

بخاطرش رعایتش کردم

الانم میگم کاش ی ذره حساسیتم براش مهم بود

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁

دیگه خودمون هم زنیم هم دانشجو!میدونیم فرق سوال پرسیدن و صمیمی شدن و لاس زدن چیه!اگه فقط در حدسوال بوده بهش با لحن خوب بگو عزیزم من میدونم تو ادم متعهدی هستی و قصدی نداری ولی بعضی دخترا از این نوع صمیمیت برداشت دیگه ای میکنن و واسه شما که متاهلی خیلی جالب نیست بیشتر رعایت کن.بخوای بحث و دعوا راه بندازی هم حساس میشه هم از این به بعد هیستوریش رو پاک میکنه!

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
شوهر من پزشکه میدونم روابط ازاد تره و.... ولی خب اون ک‌ میدونه من خوشم نمیاد چرا رعایت نمیکنه؟ وا ...

چمیدونم والا پس شوهرت پزشکه سهمیه داره 

تا کی این سهمیه ها میخواد حساب بشه موندم مردم خسته شدن و دولت خسته نشده 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
الان خوابه اونوقت من نمیتونم بخوابم. بارها سر این موضوعات حرف زدیم و حساسیت شدید منو میدونه و رعایت ...

عزیزم هنوز دیر نشده اگه فکر می‌کنی ممکنه در اینده کار اشتباهی بکنه 

با پدرت مشورت کن 

عاقلانه تصمیم بگیر

برای ظهور امام زمان صلوات
2714
اسی جون ببین وقتی اون دختر اینقد بی پروا و بی حجاب عکس پروفایلشو گذاشته که شوهرت که یه مرد غریبه ست ...

این اخرا روزی یکی دوساعت ب خاطر درس و کشیک تلفنی هم حرف زدن

خدایی شوهرم گفته بود حرف زدن ولی صمیمانه صحبت کردن و....ن

شوهر منم تازه چند وقته با خانوما با الفاظ جمع حرف میزنه. وقتی گند کارش درومد. 

مردا خیلی‌هاشون همینن. میخوان وانمود کنن خیلی باحالن. حق داری حالت بد باشه. البته چیزی که من دیدم خیلی فراتر از این حرفا بود. 

دیگه خودمون هم زنیم هم دانشجو!میدونیم فرق سوال پرسیدن و صمیمی شدن و لاس زدن چیه!اگه فقط در حدسوال بو ...

این عالیه

مرسییی

چمیدونم والا پس شوهرت پزشکه سهمیه داره  تا کی این سهمیه ها میخواد حساب بشه موندم مردم خسته شدن ...

چه سهمیه ای؟😳

عزیزم هنوز دیر نشده اگه فکر می‌کنی ممکنه در اینده کار اشتباهی بکنه  با پدرت مشورت کن  عا ...

پدرم فوت شده

نمیدونم ب برادرم بگم یا ن

بنظرتون اشتباهه ی بار برای همیشه محکم و قاطع وقتی حرفمو اروم و منطقی زدم،بهش بگم اگه ی سری چیزا رو رعایت نکنی پشت پا میزنم ب زندگیمون؟تا حالا اسم طلاقم ب شوخی نگفتم

نماز نمیخونه

روزه نمیگیره

اخرت و قیامت رو خیلی قبول نداره

پریروزم داشت میگفت در اینده زیرمیزی هم میگیرم😑

خب اخه اینا برام هضم نشدست

بخدا قبل ازدواج اینارو رو نکرده بود

شوهر منم تازه چند وقته با خانوما با الفاظ جمع حرف میزنه. وقتی گند کارش درومد.  مردا خیلی‌هاشون ...

الهی بمیرم

الان میفهمم چی کشیدی😢

2706