1803
1804

خانم های محترم  

جهت معاینه آنلاین و  برآورد هزینه کاشت ابرو در کلینیک تخصصی رنسانس کلیک کنید

1805

کاملا مثبته

تعجب میکنم آزمایشگاه گفته برو چند روز دیگه، یه جا دیگه برو

من خودم ۳روز به پریود تستم خیلی به سختی هاله دیده میشد همون روز آزمایش دادم و مثبت بود

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
1771

مبارکت باشه عزیزم

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم

مبااااااارررررررکهههههههه😍😍😍😍😍😍

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤
1794
کاملا مثبته تعجب میکنم آزمایشگاه گفته برو چند روز دیگه، یه جا دیگه برو من خودم ۳روز به پریود تستم ...

راستش ایران خیلی زود ازمایش خون میگیرن، درسته بهتون گفتن چند هفته ی دیگه بیاین

من ایران نیستم البته، اینجا توی هفته ی چهارم رفتم دکتر ازم باز نمونه ادرار گرفتن واسه تایید بارداری

گفتم ازمایش خون فعلا لازم نیست مگر اینکه چیز غیر نرمالی پیش بیاد، 

قرار شد دو هفته ی دیگه که میشه هفته ی ۶ ازمایش خون بگیرن

اونم نه واسه تایید بارداری

واسه چیزای دیگه

1774