1351
1341

دلایلتون اصلا قانع کننده نبود واقعا چه هدفی دارین که میاین هیجان یه تاپیکو از بین میبرین خب دوست ندارین سرکار باشین خب نخونین 

دوما من خودم وقتی یه اتفاق ناگوار برام میفته وقتی برای کسی تعریفش میکنم عقبو جلوش میکنم که باورم کنه  ممکنه پیاز داغشو زیاد کنم و بعضی جاهاش یه دروغای کوچیکی بگم دلیل نمیشه اصل مطلب دروغ باشه اون خانوم اول بار دراومده گفته اتفاق مال ی هفته پیشه بعد برای اینکه مجبوره رو حرفش وایسته تاریخای دادگاه و پیامارو حذف و جا به جا کرده این دلیل نمیشه تاپیک دروغ باشه 

میشه برام دعا کنین😍😍😍

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

1350
1307
عنوانش اینه لطفا به دادم برسین زندگیم داره از هم میپاشه ببین پیشنهاد میکنم نخونی چون ناراحت کنندس &n ...

عه تو یه تاپیک یکمی هنگ کردم ندیدمش الان دیدم میسی مهربونی

بــابــایے آسمونے شُدَنتــ مُبــارَکــــ😭
1226

یه درصد فکرکن سرکاری باشه!!

انقد تاپیک های سرکاری زدن خانمی که تو توهماتش سه قلو داشت و چندماه اینجا همه رو سرکار گذاشته بود

خانمی که میگف هیچی ندارم بچمو با پلو پز گرمش میکنم!! تاصبح بیدارم بچم نسوزه!! همه شماره کارت میگرفتن کمک کنن چندنفری کمک کردن خود من گفتم شماره کارتتو بده حقوق مارو ریختن به حسابت پول واریز کنم😑

تااینکه نی نی یار دستشو رو کرد

همین دو سه شب پیش یکی کلی پشت زنداداش نداشتش حرف زد داداش نداشتتش خیانت کرده بود تو تاپیکای قبلیش نوشته بود اصلا داداش نداره!!

خیلی زیاد بودن خیلی زیاد ولی از حوصله خارجه توضیح دادنش 

پسرم تو تمام زندگی منی (کاربری دوم)