2733
2734
عنوان

خواهشمندم راهنمایی دوستان

1587 بازدید | 7 پست

من از مهر تا هفته پیش همش حالت تهوع و استفراغ و.... داشتم قبل از عید گفتند اعصاب دو سری دارو اعصاب خوردم و خوب نشدم بعد از عید اندو کردند و گفتند فتق هیاتال، رفلاکس شدید، التهاب شدید دارم در کنار قرص معده و قرص اعصاب هم دادند بازم خوب نشدم دکتر مهدی احمدیان رفتم تو اصفهان اینقدر خودشو خوب نشون میده تا اینکه برای امتحانی خواهرم گفت یه امپول بتامتازون بزن زدم استفراغ بند اومد بعد سیتریزین گفت بخورم خوردم الان یه هفته هست که دو بار امپول بتامتازون زدم و قرص سیتریزین میخورم استفراغ کمتر شده و حالت تهوع و... کمتر شده دارم ولی کمتر شده 

من داروی معده قطره متوکلوپرامید و پنتوپرازول

و امپول بتامتازون دو تا تاحالا زدم و قرص سیتریزین دارم هرشب میخورم 

چرا اخه یعنی من مشکل الرژی و کهیر معده دارم 

البته اینم بگم بعد از هر سری قرص اعصاب داغون تر شدم افتضاح در حد نابودی فکر میکنم گرمه دارو اعصاب 

اینم بگم خواهرم پزشک نیست ولی اونم شرایط منو داشته بت این تفاوت که کهیر و التهاب و الرژی بیرون و درونی داشته قرص سیتریزین و امپول بتامتازون خورد و زد خوب شد 

میشه راهنمایی کنید ایا چه دکتری باید برم چیکار کنم اصلا من چمه اصلا دکتر برم 😔خیلی فکرم درگیره از یه لحاظ دکترا حالیشون نمیشه میترسم برم بدتر بشم

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پیش آدم درست و حسابی برو. پیش کسی برو که دکتر باشه نه اینکه از رو تجربه کاری بکنه. 

پیش شاگردای دکتر خیراندیش و تبریزیان تو اصفهان رفتم ولی انگار مشکل من حاده گیاهی درمان نمی کنه

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
پیش شاگردای دکتر خیراندیش و تبریزیان تو اصفهان رفتم ولی انگار مشکل من حاده گیاهی درمان نمی کنه

ای بابا. پیش خودشون وقت بگیر برو. نمیشه؟ بگرد بهترین متخصص رو پیدا کن. ان شاء الله که همه چی حل میشه. 

2738