1803
1810

سلام امروز پام پیچ خورد به طرز وحشتناکی و الان کمی روی پام ورم کرده و درد دارم ولی کبود نیست اگه هم باشه خیییییلی کمرنگه...الانم درد دارم ولی دردم شدید نیست...بنظرتون شکسته؟؟ پامو که تکون میدم خیلی درد دارم و دردش تا زانوم گیزنه

شروع کاهش وزن ۹۸/۶/۳،وزن شروع ۷۸.۴۰۰ وزن فعلی۷۴.۷۰۰...وزن هدف ۶۰...به امید خداااا...

تا عکس نگیری مشخص نمیشه شاید ترک برداسته یا مو برداشته باشه ولی شکستن که نشکسته،شکستگی دردش خیلی زیاده

میرم روبروی آینه بهش نگاه میکنم... شرمنده اشم، یکم باهاش بد تا کردم،دروغ چرا از یکم بیشتر،به خاطر  بعضیا دلشو شکستم،باعث شدم موهایه خوشگلش بریزه شادابی چهره اش،برق تو چشماش از بین بره،ولی پا به پام اومد دم نزد،چون دوستم داشت این من بودم که دوستش نداشتم،یه بوسه میزنم به تصویر تو آینه بهش لبخند میزنم،نگاهمو ازش بر میدارم،دستامو میپیچم دور خودم به خودم  میگم غصه نخور از این به بعد نمیذارم به خاطرم اذیت بشی من دوست دارم،تو با ارزشششش ترینی برام.🌹ای کاش بفهمیم اول از همه خودمون باید خودمونو دوست داشته باشیم برایه خودمون ارزشو احترام قائل بشیم تا دیگرانم این طوری باشن🌹بیایم یکم با خودمون مهربون باشیم.

میخوای پوست صورت مثل گل باشه با قیمت خیلی ارزون

1805

ترک یا شکستگی که کبودی نمیاره. کبودی وقتی هست که شکستگی باعث بریده شدن رگ بشه که ممکن هم هست نشه. حتما برید عکس بگیرید چون خدای نکرده اگر ترک باشه و خودش بگیره بعدها تو سرما و فعالیت زیاد اذیت میشید. 

1771