2703
2553

اره منم اینجوره

کلن از ساعت ۳ ببعد تا ۷ و ۸ درست نمیخابه

دم ب دیقه بیدار میشه

چند وقته ک اینجوره

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اصن رنگ خوابو تا هشت نه ماهگیش‌ندیدم 

به قول‌اون دوستمون از سه بعد دیگه به خوابش حسابی نبود یه بار‌میخوابید صد بار نه 

ولی درست میشه همشون اخرش درست میشن

ساعت میزاری شیرش بدی شبا ؟ 

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
2720
روزم نمیخوابه؟

خواب روزش خوبه

تو این تایمی ک گفتم اذیت میکنه

دختر خوبیه ماشاالله روزا خوابه

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
اصن رنگ خوابو تا هشت نه ماهگیش‌ندیدم  به قول‌اون دوستمون از سه بعد دیگه به خوابش حسابی نبود یه ...

اره سیر می‌خوابه هر دفعه هم بلند میشه شیر میخوره ولی انگار خوابش عمیق نمیشه

2714
باز خوشبحالت پسر من روزم نمیخوابه

پسر خواهرم الانم ک ۲ سالشه هم خاب درست نداره

ولی خوراکش خوبه😂

اره سیر می‌خوابه هر دفعه هم بلند میشه شیر میخوره ولی انگار خوابش عمیق نمیشه

خب بیدارش‌نکن بزار هر وقت گرسنه شد بیدار‌میشه دیگه الان خودش گرسنه باشه بیدار‌میشه بزار بخوابه کم کم یاد میگیره

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی