2726
عنوان

جنسیت علایم

160 بازدید | 6 پست

بچها علایمم 

بچه اولمم هس.

اوایل ترشی شوری دوس داشتم الان اصلا ندارم 

۱۱ هفته و۶روزم از هفته ۵ ویارم شدیدا شروع شد ک هنوز ادامه داره

گوشت مرغ ماهی و... کلا متنفرم غذام فقط نون پنیر بود ک الان با کیک کلوچه زنده ام 

بشدت تنبل شدم و تاهفته پیش کلا خواب بودم ولی حالا حوابم ریخته بهم دوهفتس 

روی شکمم زیر ناف ب پایین خط افتاده

بستنی خیلی دوس دارم 

صورتم و روی شونه هام بشدت جوش میزنه قبل اینجور نبود

دیگه چیزی ب ذهنم نمیرسه اگه بلدید بپرسین بگم

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼
میگن دماغ گنده بشه چیزا ترش بخوری دختره اگه شیرین بخوری و صورتت لک داشته باشه پسره

دقیقا من برعکسشو شنیدم .😶مرسی

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فک نکنم اینطوری به نتیجه برسی اخه مثلا‌مامان من میگه هر هر دو بارداریش با جنسیت های مختلف یه جور‌ بوده حالاتش 

حالا یکی شانسی از روی علامتا درست میگه پنجاه درصده شانسش

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
2728

اینا که شما گفتی علائم کلی دختره ولی بازم نمیشه دل خوش کرد 

اگه جنسیت خیلی برات فرق نداره ببین حست چی می گه معمولا حسه مادرانه از همه قوی تره

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

علائمت به دختر میخوره اما از من میشنوی به علائم اهمیت نده چون برای هرکسی یه جوره

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌