2733
2734
عنوان

خانمابیاین دارم میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 24 پست
یه وقت موقع تخمک گذاریت نیست آخه منم خیلی دردناکه تو این  مرحله

تاحالا سابقه اینجوری نداشتم ازروزی اسباب کشی داشتم ۳مرحله اینجوری دردکشیدم الان دردش خیلی زیاده

خدایا همیشه هوام داشتی همیشه به موقع نجاتم دادی بهت ایمان واعتماد دادم.خدایا توروبه بزرگیت قسم خواسته دلم بامصلحتت یکی بشه محمد یاسین بهم بدی خانم ام البنین توروبجان عباست قسم پیش خداضامنم بشو 😭خدابهم محمد یاسین ببخشه.دوستان هرکسی امضام روخوند ۱صلوات برای حاجتم بفرسته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زایمانت سزارین بوده؟

یه طبیعی دومی سزارین

خدایا همیشه هوام داشتی همیشه به موقع نجاتم دادی بهت ایمان واعتماد دادم.خدایا توروبه بزرگیت قسم خواسته دلم بامصلحتت یکی بشه محمد یاسین بهم بدی خانم ام البنین توروبجان عباست قسم پیش خداضامنم بشو 😭خدابهم محمد یاسین ببخشه.دوستان هرکسی امضام روخوند ۱صلوات برای حاجتم بفرسته
2728
مشکل‌دفع نداری ؟ دیر به دیر دستشویی بری و یبوست باشی ؟ شروع دردت از کجاست؟

نه یهو دردمیزنه شکمم پایین نافم بعد کل شکمم میگیره فقط پایین نافم دردمیزنه پشتم عرق میکنم ویه حالی میشم الات یه کوچولونبات خوردم دردش کمتر شد ولی بازم زیاددردمیکنه

خواهرم مثل شماچندسال اینجوری میشد دکتراتشخیص نمیدادن چطورش هست تااینکه گفتن چسبندگی بخیه داره

خب چکارکرد اخرش من الان ۱سال نیم زایمان کردم

نه یهو دردمیزنه شکمم پایین نافم بعد کل شکمم میگیره فقط پایین نافم دردمیزنه پشتم عرق میکنم ویه حالی م ...

حتما یه سونو برو درد های تیز و وحشتناک رو جدی‌بگیر ممکنه‌فتق یا اپاندیس یا صفرا همشون مشکلاتشون با درد های اینطوری شروع میشن 

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
من خونه مامانمم شوهرمم الان رفت که بره سرکار تا اینجا۳ساعت راه نمیدونم زنگ بزنم برگرده یاخوب میشم در ...

اگه زیر نافته و تنفستو تحت تاثیر قرار داده و اجابت مزاجت با مشکل روبرو شده و وحشتناکه شاید سندرم روده تحریک پذیر باشه باید بری بیمارستان مسکن بزنی بالاخره دردای شکمی رو باید حتما بیمارستان بری ببینن اپاندیس نباشه 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2738
من خونه مامانمم شوهرمم الان رفت که بره سرکار تا اینجا۳ساعت راه نمیدونم زنگ بزنم برگرده یاخوب میشم در ...

عزیزم زنگ برن یهو خدایی نکردا شاید کیستی چیزی داشتی ترکیده 

هر لحظه حضور خدا رو پیشم حس کردم همیشه کمکم بوده❤