2726
عنوان

از گناهی توبه کنی و بخوای لکه ی اون‌گناه هم ماک‌بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 69 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

[QUOTE=93816565]ممنونم،محبت کردید، ببخشید این سخنرانی مال کدوم پناهیانه؟[/QUOTE

خواهش میکنم...

برید سایتشون می‌بینید... آقای علیرضا پناهیان... البته فردش آنچنان فرقی نمیکنه، در مقابل صحبت هایی که دقیق و زیبا و کاربردیه!

سلام...

معلومه میشه... هیچ گناهی نیست که با طلب بخشش از خداوند پاک نشه...هیچ گناهی... میمونه حق الناس که باید ادا بشه. بقیه گناهانی که بین بنده و خدا است با توبه حقیقی پاک میشه...

توبه کنید و زیاد استغفار بگید. استغفار یعنی معذرت خواهی از خدا... و با این ذکر به هر جایی میشه رسید... 

استغفرالله ربی و اتوب و الیه... 

این ذکر افسردگی و ناامیدی و غم و از دل می بره. با توجه بگید...رو به قبله با وضو.... هر چقدر بیشتر بگید پرفایده تره...برای دنیا و آخرت مفیده... گره های زندگی رو باز میکنه... تمرکز و بالا میبره... موفقیت در دوری از گناه و بالا میبره...

امیرالمؤمنین (علیه السلام) فرمودند:«سِلاحُ المُذنِبِ الإستِغفار= سلاح گناهکار استغفار است». سلاح هر کسی استغفار است، چه مذنب باشد چه نباشد. یعنی وقتی آدم گناه می‌کند، ضعیف می‌شود. شیاطین جنی و انسی او را می‌زنند و به او حمله کرده او را داغان و روانی و عصبی و بیقرار و نجس می‌کنند. شیاطین انسی هم می‌توانند به او صدمه بزنند، بدخواهی کنند، فتنه ­انگیزی کنند، وقتی آلودگی و گناه آمد، آدم باید منتظر هر بلایی باشد. جنها به راحتی به آدم نفوذ  و حمله می‌کنند. جنها بو می‌کشند، جایی که کِرم، آلودگی و مریضی زیاد است، حیوانات آنجا زیاد می‌شوند. جایی که آلودگی و کثافتکاری باشد، چقدر پشه و مگس می‌آید و شیطان بو می‌کشد، در جاهای کثیف و آلوده زود حاضر می‌شوند. در این مواقع، سلاح انسان چیست؟ چطور از خودم دفاع کنم؟ با سلاح استغفار باید از خودم دفاع کنم.

تا گناه کردی منتظر حمله ی شیطان باش. تا فهمیدی خراب کاری کردی و معصیت شده، زود با استغفار خودت را به سر جای اول خودت برگردان. زود به خودت واکسن بزن که دیگر آسیب نبینی. استغفار یک واکسن است و پیشگیری هم می‌کند.

چند وقت پیش گناه کردید ک هنوز عذاب وجدانش هست ؟

یک سال پیش توبه کردم

ولی خیلی ناراحتم که درجه ی خودم رو با اون گناه پایین آوردم پیش خدا

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم