2726
عنوان

از گناهی توبه کنی و بخوای لکه ی اون‌گناه هم ماک‌بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 69 پست
این چیزی که شما میگی عزیزم در مورد حق الناس هستش،استارتر حق الله به گردنشه با خدایه خودش طرفه نه بند ...

الان دارم ميخونم كامنتارو نميدونستم دقيقا مشكل چيه متن اول تاپيكو ديدم كامنت گذاشتم بقيه رو نخونده بودم هنوز

سخت نگير به خودت خدا بسيار بخشنده و بزرگه اگه مردم ميدونستن خدا چقدر بخشندس همش گناه ميكردن علاوه ...

هرچند وقت یبار میاد این حس سراغم 

ولی به لطف خدا خیلی امیدوارم 

همینکه فهمیدم و خودم رو کشیدم بیرون از اون‌گناه بارم لطف خدا بود 

هنیشه هوام رو داشته

ولی همش میخوام یکار سخت کنم مثلا تا روحم آروم بشه

ولی حالا که یادم میافته یاد سخنرانی میافتم که به خوبی مثال زده بود که بجایه هر شری که کردی خیر بکار

اینجوری میشه جبران کرد 

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی گشتم چیزی که باشه یکی آب شدن گوشتی که در مدت گناه رویده و اصلش خیر کن به قدر زمان و دفعاتی که ...

آب شدن گوشتی که ازگناه روییده،مثلا خدای نکرده مالی رو دانسته خرج کردی ومال دیگری بوده و ازاون خوراکی تهیه کردی وخوردی،و الان باید اون گوشت که روییده اب بشه

نه اینکه گوشت روییده شده در زمان ارتکاب گناه،مثلاکسی که غیبت کرده، که نبایدگوشت روییده شده دراون زمان رو آب کنه

2728
آب شدن گوشتی که ازگناه روییده،مثلا خدای نکرده مالی رو دانسته خرج کردی ومال دیگری بوده و ازتون خوراکی ...

جدی؟؟؟

😂😂😂همش فکر میکردم باید ۲۰ کیلویی کم کنم

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
اگه حق الناس به گردنت نيست پس به هيچ عنوان ناراحت نباش و سعي كن خودتو ببخشي

نه کسی آسیب ندید جز من

هرچند وقت یبار میاد این حس سراغم  ولی به لطف خدا خیلی امیدوارم  همینکه فهمیدم و خودم رو ...

یک سخنرانی کامل، دقیق، زیبا درباره توبه  بخشش خدا هست، علاقه، حال داشتید معرفی کنم فکر کنم خیلی روشن میشه آدم و حالت رو عالی واقعی میکنه

با دل و جان پشیمانم و حتی باورم نمیشه انقدر راحت گناه کردم و ان شاءالله هرگز تکرار نمیکنم

یک سخنرانی کامل، دقیق، زیبا درباره توبه  بخشش خدا هست، علاقه، حال داشتید معرفی کنم فکر کنم خیلی ...

بله حتما 

ممنون میشم

یعنی منظورتون اینه کسی که گناهش بخشیده نشده عذاب وحودان میگیره ؟اما من حس میکنم خدا هر وقت حس میکنه ...

نه منظورم دقیقا همینه که شما گفتی کسی که عذاب وجدان بگیره توبش درستو حسابیه نه اونی که فقط زبانا بگه دیگ دنبالش نمیرم 

لطفا برای  مامان  شدنم  یه صلوات بفرستید. الهم  صل  علی  محمد و آل محمد  
جدی؟؟؟ 😂😂😂همش فکر میکردم باید ۲۰ کیلویی کم کنم

آره عزیزم،پس یه موردش که حل شد،

دومی هم که حق الله که خودش میگه،بازآ بازآ،

هرانکه هستی بازآ، گرکافروگر توبت پرستی بازآ،

این درگه مادرگه نومیدی نیست، صدباراگر توبه شکستی بازآ  

نه منظورم دقیقا همینه که شما گفتی کسی که عذاب وجدان بگیره توبش درستو حسابیه نه اونی که فقط زبانا بگه ...

بله عزیزم درسته من ی ان فکر کردم برعکس گفتید 😊

و خدای که به شدت کافیست 😊
2706