2410
2553
عنوان

از گناهی توبه کنی و بخوای لکه ی اون‌گناه هم ماک‌بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 69 پست
ﺑﮕﻮ : ﺍﻯ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ [ ﺑﺎ ﺍﺭﺗﻜﺎﺏ ﮔﻨﺎﻩ ] ﺑﺮ ﺧﻮﺩ ﺯﻳﺎﺩﻩ ﺭﻭﻯ ﻛﺮﺩﻳﺪ ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ ، ﻳﻘﻴﻨﺎ ﺧﺪ ...

هزارتالااایک داری

ازشوقش اشک توچشام جمع شد

توبه شرايط خيلي سختي داره همينطور الكي نيست فكر كنم سرچ كنيد بياره تموم شرايطشو من ٢ ترم پيش معارف ...

از ته دل پیشمون باش بگو خدایا ببخشید و تمام تلاشتو بکن که دیگه انجامش ندی

تمام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا همینو میخوام قبلا چندین بار سرچ کردم چیز درست حسابی دستگیرم نشد

سه تا چیزو رعایت کن حله،با تمام وجود باید پشیمون باشی ،با تمام وجود باید بخوای اون گناهو بذاری کنار و در آخر هرگز سمت اون گناه نری،همینا کم کم میبینی حال دلت خوب میشه

2720

تازه بچه دار شدم ۳ماهشه 

بارداری تقریبا سختی داشتم 

همش میگم خدا پاکم کرد ان شاءالله.

من از این خیلی ناراحتم که خودم درسش رو میگفتم برا بقیه من آگاه بودم نباید میلغزیدم

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2714

عزیزم توبه خوبه منم تو توبه هستم اما عذاب وجدانش تا ابد باهاته تازه این حق الله هست و اگه حق الناس گردنته که توبه سودی نداره

خلاصه بدون شرایطی پیش میاد که اشتباه میکنیم ولی ای کاش میفهمیدیم اشتباه رو نمشه پاک کرد

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
تازه بچه دار شدم ۳ماهشه  بارداری تقریبا سختی داشتم  همش میگم خدا پاکم کرد ان شاءالله. م ...

سخت نگير به خودت

خدا بسيار بخشنده و بزرگه اگه مردم ميدونستن خدا چقدر بخشندس همش گناه ميكردن

علاوه بر همه اينا خودتم بايد خودتو ببخشي كه اروم شي

يادمه مثلا يكيش اين بود كه حلاليت بخواي اگه در حق كسي بد كردي و جبران كني كارتو يكي ديگه اينكه هرگز ...

خیلی گشتم

چیزی که باشه یکی آب شدن گوشتی که در مدت گناه رویده

و اصلش خیر کن به قدر زمان و دفعاتی که گناه کردی و هرکز تکرارش نکن

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
نه دیگ اشتباهت دقیقا همین جاست بزرگان گفتند کسی که توبه میکنه مث اینکه از مادر تازه متولد میشه و پرو ...

یعنی منظورتون اینه کسی که گناهش بخشیده نشده عذاب وحودان میگیره ؟اما من حس میکنم خدا هر وقت حس میکنه قراره بلغزی و باز ب سمت گناه ب ی عذاب وجدان میده ب ادم ،و این دلیل بر پاک نشدن گناه نیست ...خدا ب هر کسی ک دوستش داره عذاب وجدان هم میده ،ادمای اسوده خاطر راحتتر گناه میکنن 

و خدای که به شدت کافیست 😊
اين بود ولي مثلا اينم جزوش بود كه ميگفت كاري ك كرديو بايد جبران كني حتما ميگم كه يادم نيست دقيق

این چیزی که شما میگی عزیزم در مورد حق الناس هستش،استارتر حق الله به گردنشه با خدایه خودش طرفه نه بنده اش

2706