عنوان

از گناهی توبه کنی و بخوای لکه ی اون‌گناه هم ماک‌بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 69 پست

اون خاطره گناه باعث میشه عذاب وجدان بگیری و دیگه سمتش نری

مثل یه هشداره

خداکسیو ببخشه از یاد فرشته های نویسنده ی اعمال هم میبره.حتی از یاد زمین و زمان که گواهی ندن😢😢😢

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دوماهی هس ک سرتوبم موندم باورم نمیشه خدایا شکرت😢🙏

خدارو شکر منم یک‌سال بیشتر

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
ان شاءالله که بخشیده ولی عذاب میکشم که من همچین گناهی کردم کسیکه توبه کرد با کسیکه پروندش پاکه خیلی ...

نه دیگ اشتباهت دقیقا همین جاست بزرگان گفتند کسی که توبه میکنه مث اینکه از مادر تازه متولد میشه و پروندش پاکه پاک میشه حتی لکشم نمیمونه  چه برسه به عذاب وجدانش وقتی میگی کسی که گناه کرده(ولی توبه کرده الان ) با کسی که گناه نکرده پروندش فرق داره یعنی هنوز به حرف خدا شک داری خدا میگه پاک شدی من که نمیگم  

لطفا برای  مامان  شدنم  یه صلوات بفرستید. الهم  صل  علی  محمد و آل محمد  
2731
توبه شرايط خيلي سختي داره همينطور الكي نيست فكر كنم سرچ كنيد بياره تموم شرايطشو من ٢ ترم پيش معارف ...

دقیقا همینو میخوام

قبلا چندین بار سرچ کردم چیز درست حسابی دستگیرم نشد

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
سعی خودم رو میکنم اما جلویه زبون کفوتیم رو نمیتونم بگیرم غیبت میکنم😭

منم دفیقا ولی خب بازم باید سعیی بکنه ادم غیبت نکنه واقعا یکی از زشتترینو بی فرهنگترین کارا غیبته متاسفانه که عین ابو نون شده برا ما 😢

حق که هرکار بکنی درست حساب کتاب کنی حق کسی رو ظایع کردی... گاهی یادم میافته شرمنده میشم از خودم که ...

چرا اخه عزیزم اگه مالیه با توضیح فراوون برگردون اگه غیره مالیه همه چیزو بهش بگو وجدانت خلاص میشه 

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
توبه شرايط خيلي سختي داره همينطور الكي نيست فكر كنم سرچ كنيد بياره تموم شرايطشو من ٢ ترم پيش معارف ...

شما که پاک پکوندی استارتر بنده خدارو

یعنی ناامیدبشه از رحمت حق؟

ﺑﮕﻮ : ﺍﻯ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ [ ﺑﺎ ﺍﺭﺗﻜﺎﺏ ﮔﻨﺎﻩ ] ﺑﺮ ﺧﻮﺩ ﺯﻳﺎﺩﻩ ﺭﻭﻯ ﻛﺮﺩﻳﺪ ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ ، ﻳﻘﻴﻨﺎ ﺧﺪﺍ ﻫﻤﻪ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻰ  ﺁﻣﺮﺯﺩ ؛ ﺯﻳﺮﺍ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ ؛(سوره زمر آیه53) 

عزیزم قضیه خدا با ما خیلی فرق داره او بی نیازه بنده نوازیه که وقتی کسی توبه حقیقی کنه نه اینکه فقط مثلاً مثل ما اخماش باز شه! میگه من حتی به چنین بنده‌ای نه تنها گناهشو پاک میکنم، جایزه هم میدم جای تمام اون گناهانش ثواب مینویسم....

ولی این حال شما اگر ذره‌ای توش ناامیدی از خدا نباشه حاله بدی نیست، بنده‌ای که خودش رو بدرگاه خدا بدهکار می‌دونه خیلی قشنگ تر می‌تونه درخونه خدابره... اگر هروقت یادت افتاد احساس شرمندگی کنی و بازم از خدا عذرخواهی کنی خب بازم خدا بغلت میکنه، اینکه عالیه ولی خیالت از بابت او راحت باشه او توبه واقعی رو نه تنها میبخشه که دوست داره

عزبزم حضرت علی میگه همین که از گناهت پشیمون بشی یعنی توبه کردی البته به سمتشم نباید بری تا توبت کامل بشه

چرا اخه عزیزم اگه مالیه با توضیح فراوون برگردون اگه غیره مالیه همه چیزو بهش بگو وجدانت خلاص میشه&nbs ...

نه حق الناس نیست اونجوری 

با کسی طرف نیستم

دقیقا همینو میخوام قبلا چندین بار سرچ کردم چیز درست حسابی دستگیرم نشد

يادمه مثلا يكيش اين بود كه حلاليت بخواي اگه در حق كسي بد كردي و جبران كني كارتو يكي ديگه اينكه هرگز اون گناهو تكرار نكني

توي كتابا بگردين قطعا هست

نه حق الناس نیست اونجوری  با کسی طرف نیستم

زمان همه چیزو درست میکنه خودتو ببخش فعلا‌زبونی و کم کم میره توی‌نا خوداگاهت

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
2706