2726

نمیتونم فراموشش کنم میدونم لطف و بخشش خدابه مهربونم خیلی خیلی بزرگتر از گناه من هست

ولی یادم میافته دلم میگیره😔

کاش هیچوقت تو پروندم نبود همچین گناهی 

چیزی در این مورد کسی بلده کمکم کنه

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

ای بابا پاک‌بشه

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من كلان درگير نميكنم خودم رو با گناه و عذاب كار بد بكنم كه از نظر وجدان و انساني بد باشه جاش يه جور ديگه جبران ميكنم كه برطرف بشه 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2728

عزیزم از شرایط پذیرش توبه همین پشیمانی و شرم از عمل بد هست وقتی شما انقد ناراحتی و پشیمون مطمئن باش قبوله و از اعمال شما پاک شده س پس نیاز به خوری نیست مگر اینکه گناه شما حق الناس باشه 

عزیزم اصن میدونستی خدا اون بنده ای که از گناهش توبه کرده رو بیشتر از بقیه دوس داره  همین یه دلیل کفایت میکنه منم بودم مث تو ولی مطمئن باش خدا جون بخشیدمون 

لطفا برای  مامان  شدنم  یه صلوات بفرستید. الهم  صل  علی  محمد و آل محمد  
منم توبه کردم . آذر ماه بود . اون‌روزا حالم خوب نبود ولی الان خوشحالم که پای توبم موندمو نشکستمش . ه ...

خداروشکر هستم به پاش

باورم نمیشه انگار خواب بوده

شیطان چه حوری جلو چشم آدم رو‌میگیره!!

عزیزم اصن میدونستی خدا اون بنده ای که از گناهش توبه کرده رو بیشتر از بقیه دوس داره  همین یه دلی ...

تا میتونی هم کار خوب بکن و صدقه بده 

لطفا برای  مامان  شدنم  یه صلوات بفرستید. الهم  صل  علی  محمد و آل محمد  
عزیزم اصن میدونستی خدا اون بنده ای که از گناهش توبه کرده رو بیشتر از بقیه دوس داره  همین یه دلی ...

ان شاءالله که بخشیده

ولی عذاب میکشم که من همچین گناهی کردم کسیکه توبه کرد با کسیکه پروندش پاکه خیلی فرق میکنه قطعا😳

ان شاءالله که بخشیده ولی عذاب میکشم که من همچین گناهی کردم کسیکه توبه کرد با کسیکه پروندش پاکه خیلی ...

فقد قران بخون خیلییی کمکت میکنه البته بامعنی 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
تا میتونی هم کار خوب بکن و صدقه بده 

سعی خودم رو میکنم

اما جلویه زبون کفوتیم رو نمیتونم بگیرم غیبت میکنم😭

اگه حقی از کسی خورده شده پسش بده چه مالی چه غیر مالی  در غیر این  صورت بیخیال باش انسانی ...

حق که هرکار بکنی درست حساب کتاب کنی حق کسی رو ظایع کردی...

گاهی یادم میافته شرمنده میشم از خودم که انقدر بدبخت بودم که در اوج آگاهی غفلت کردم

2706