1265
1292

نمیتونم فراموشش کنم میدونم لطف و بخشش خدابه مهربونم خیلی خیلی بزرگتر از گناه من هست

ولی یادم میافته دلم میگیره😔

کاش هیچوقت تو پروندم نبود همچین گناهی 

چیزی در این مورد کسی بلده کمکم کنه

منم توبه کردم . آذر ماه بود . اون‌روزا حالم خوب نبود ولی الان خوشحالم که پای توبم موندمو نشکستمش . همه ما ادما پاهامون لغزیده تو هم معصوم نیستی . بمون سر توبت این جبرانه یه جور 

من حلالت کرده ام چون توی قرآن خوانده ام آیه《شَرّاً یَرَه 》 بدجور جبران می کند .

من كلان درگير نميكنم خودم رو با گناه و عذاب كار بد بكنم كه از نظر وجدان و انساني بد باشه جاش يه جور ديگه جبران ميكنم كه برطرف بشه 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك📌عضو محقق در تيم تحقيقاتي نوباوه سنتر واقع در تجريش https://nobaveh.center/ 📌عضو تحقيقاتي تيم كلينيك دانشگاه الزهرا 📌فعاليت در كلينيك سينا شميران تجريش📌فعاليت در كلينيك الزهراي ونك با كلي كلاس انرژي بخش و شادي آور در خدمتتون هستم 💃💃برگزاري ورزشهاي بارداري  يوگا و تن آرامي و برگزاري كلاس افزايش هوش جنين در خدمت شما خانمها هستيم ،كلي حال خوب و اتفاق خوب رو از قبل بارداري تا پس از زايمان با ما تجربه ميكنيد

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

عزیزم از شرایط پذیرش توبه همین پشیمانی و شرم از عمل بد هست وقتی شما انقد ناراحتی و پشیمون مطمئن باش قبوله و از اعمال شما پاک شده س پس نیاز به خوری نیست مگر اینکه گناه شما حق الناس باشه 

1279

عزیزم اصن میدونستی خدا اون بنده ای که از گناهش توبه کرده رو بیشتر از بقیه دوس داره  همین یه دلیل کفایت میکنه منم بودم مث تو ولی مطمئن باش خدا جون بخشیدمون 

لطفا برای  مامان  شدنم  یه صلوات بفرستید. الهم  صل  علی  محمد و آل محمد  
منم توبه کردم . آذر ماه بود . اون‌روزا حالم خوب نبود ولی الان خوشحالم که پای توبم موندمو نشکستمش . ه ...

خداروشکر هستم به پاش

باورم نمیشه انگار خواب بوده

شیطان چه حوری جلو چشم آدم رو‌میگیره!!

عزیزم اصن میدونستی خدا اون بنده ای که از گناهش توبه کرده رو بیشتر از بقیه دوس داره  همین یه دلی ...

تا میتونی هم کار خوب بکن و صدقه بده 

1323
عزیزم اصن میدونستی خدا اون بنده ای که از گناهش توبه کرده رو بیشتر از بقیه دوس داره  همین یه دلی ...

ان شاءالله که بخشیده

ولی عذاب میکشم که من همچین گناهی کردم کسیکه توبه کرد با کسیکه پروندش پاکه خیلی فرق میکنه قطعا😳

منم دوماهی هس ک سرتوبم موندم باورم نمیشه خدایا شکرت😢🙏

میشه برای سلامتی و ظهورآقا امام زمان یه صلوات بفرستی 🙏                                                                  ( خدایاااا شکرت بابت همه نعمتایی ک بهم دادی عاشقتمم خدااجونممم)      
ان شاءالله که بخشیده ولی عذاب میکشم که من همچین گناهی کردم کسیکه توبه کرد با کسیکه پروندش پاکه خیلی ...

فقد قران بخون خیلییی کمکت میکنه البته بامعنی 

میشه برای سلامتی و ظهورآقا امام زمان یه صلوات بفرستی 🙏                                                                  ( خدایاااا شکرت بابت همه نعمتایی ک بهم دادی عاشقتمم خدااجونممم)      
اگه حقی از کسی خورده شده پسش بده چه مالی چه غیر مالی  در غیر این  صورت بیخیال باش انسانی ...

حق که هرکار بکنی درست حساب کتاب کنی حق کسی رو ظایع کردی...

گاهی یادم میافته شرمنده میشم از خودم که انقدر بدبخت بودم که در اوج آگاهی غفلت کردم

1264

توبه شرايط خيلي سختي داره همينطور الكي نيست

فكر كنم سرچ كنيد بياره تموم شرايطشو

من ٢ ترم پيش معارف اسلاميو پاس كردم يادم نيست دقيق

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه تا اخر اين تيكر به چيزي كه ميخوام برسم لطفا يه صلوات واسم بفرستين مرسي❤️

اون خاطره گناه باعث میشه عذاب وجدان بگیری و دیگه سمتش نری

مثل یه هشداره

خداکسیو ببخشه از یاد فرشته های نویسنده ی اعمال هم میبره.حتی از یاد زمین و زمان که گواهی ندن😢😢😢

ان شاءالله که بخشیده ولی عذاب میکشم که من همچین گناهی کردم کسیکه توبه کرد با کسیکه پروندش پاکه خیلی ...

نه دیگ اشتباهت دقیقا همین جاست بزرگان گفتند کسی که توبه میکنه مث اینکه از مادر تازه متولد میشه و پروندش پاکه پاک میشه حتی لکشم نمیمونه  چه برسه به عذاب وجدانش وقتی میگی کسی که گناه کرده(ولی توبه کرده الان ) با کسی که گناه نکرده پروندش فرق داره یعنی هنوز به حرف خدا شک داری خدا میگه پاک شدی من که نمیگم  

1290