1735
1804

نمیتونم فراموشش کنم میدونم لطف و بخشش خدابه مهربونم خیلی خیلی بزرگتر از گناه من هست

ولی یادم میافته دلم میگیره😔

کاش هیچوقت تو پروندم نبود همچین گناهی 

چیزی در این مورد کسی بلده کمکم کنه

أُفَوِّضُ أَمْری إِلَی اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصیرٌ بِالْعِباد

منم توبه کردم . آذر ماه بود . اون‌روزا حالم خوب نبود ولی الان خوشحالم که پای توبم موندمو نشکستمش . همه ما ادما پاهامون لغزیده تو هم معصوم نیستی . بمون سر توبت این جبرانه یه جور 

من حلالت کرده ام چون توی قرآن خوانده ام آیه《شَرّاً یَرَه 》 بدجور جبران می کند .

من كلان درگير نميكنم خودم رو با گناه و عذاب كار بد بكنم كه از نظر وجدان و انساني بد باشه جاش يه جور ديگه جبران ميكنم كه برطرف بشه 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

خانم ها اگه تو این روزا دنبال جایی میگردین 

که قدرتون بدونن و ازتون تشکر کنن و کلی جایزه بهتون بده به اینجا سربزنید

عزیزم از شرایط پذیرش توبه همین پشیمانی و شرم از عمل بد هست وقتی شما انقد ناراحتی و پشیمون مطمئن باش قبوله و از اعمال شما پاک شده س پس نیاز به خوری نیست مگر اینکه گناه شما حق الناس باشه 

1805

عزیزم اصن میدونستی خدا اون بنده ای که از گناهش توبه کرده رو بیشتر از بقیه دوس داره  همین یه دلیل کفایت میکنه منم بودم مث تو ولی مطمئن باش خدا جون بخشیدمون 

لطفا برای  مامان  شدنم  یه صلوات بفرستید. الهم  صل  علی  محمد و آل محمد  
منم توبه کردم . آذر ماه بود . اون‌روزا حالم خوب نبود ولی الان خوشحالم که پای توبم موندمو نشکستمش . ه ...

خداروشکر هستم به پاش

باورم نمیشه انگار خواب بوده

شیطان چه حوری جلو چشم آدم رو‌میگیره!!

عزیزم اصن میدونستی خدا اون بنده ای که از گناهش توبه کرده رو بیشتر از بقیه دوس داره  همین یه دلی ...

تا میتونی هم کار خوب بکن و صدقه بده 

1771
عزیزم اصن میدونستی خدا اون بنده ای که از گناهش توبه کرده رو بیشتر از بقیه دوس داره  همین یه دلی ...

ان شاءالله که بخشیده

ولی عذاب میکشم که من همچین گناهی کردم کسیکه توبه کرد با کسیکه پروندش پاکه خیلی فرق میکنه قطعا😳

منم دوماهی هس ک سرتوبم موندم باورم نمیشه خدایا شکرت😢🙏

بادلخوری به خــــدا گفتم :                                   درب آرزو هایم را قفل کردی و کلید راهم پیش خودت نگه داشتی 💔                                                         خــدا لبخندی زد و گفت:                                          همه عشــقم این است ک به هوای این کلید هم ک شده گاهــی به من سر میــزنی ❤️                                                  
ان شاءالله که بخشیده ولی عذاب میکشم که من همچین گناهی کردم کسیکه توبه کرد با کسیکه پروندش پاکه خیلی ...

فقد قران بخون خیلییی کمکت میکنه البته بامعنی 

بادلخوری به خــــدا گفتم :                                   درب آرزو هایم را قفل کردی و کلید راهم پیش خودت نگه داشتی 💔                                                         خــدا لبخندی زد و گفت:                                          همه عشــقم این است ک به هوای این کلید هم ک شده گاهــی به من سر میــزنی ❤️                                                  
تا میتونی هم کار خوب بکن و صدقه بده 

سعی خودم رو میکنم

اما جلویه زبون کفوتیم رو نمیتونم بگیرم غیبت میکنم😭

اگه حقی از کسی خورده شده پسش بده چه مالی چه غیر مالی  در غیر این  صورت بیخیال باش انسانی ...

حق که هرکار بکنی درست حساب کتاب کنی حق کسی رو ظایع کردی...

گاهی یادم میافته شرمنده میشم از خودم که انقدر بدبخت بودم که در اوج آگاهی غفلت کردم

1800

توبه شرايط خيلي سختي داره همينطور الكي نيست

فكر كنم سرچ كنيد بياره تموم شرايطشو

من ٢ ترم پيش معارف اسلاميو پاس كردم يادم نيست دقيق

براي اينكه تا اخر اين تيكر به چيزي كه ميخوام برسم لطفا يه صلوات واسم بفرستين مرسي❤️

اون خاطره گناه باعث میشه عذاب وجدان بگیری و دیگه سمتش نری

مثل یه هشداره

خداکسیو ببخشه از یاد فرشته های نویسنده ی اعمال هم میبره.حتی از یاد زمین و زمان که گواهی ندن😢😢😢

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
ان شاءالله که بخشیده ولی عذاب میکشم که من همچین گناهی کردم کسیکه توبه کرد با کسیکه پروندش پاکه خیلی ...

نه دیگ اشتباهت دقیقا همین جاست بزرگان گفتند کسی که توبه میکنه مث اینکه از مادر تازه متولد میشه و پروندش پاکه پاک میشه حتی لکشم نمیمونه  چه برسه به عذاب وجدانش وقتی میگی کسی که گناه کرده(ولی توبه کرده الان ) با کسی که گناه نکرده پروندش فرق داره یعنی هنوز به حرف خدا شک داری خدا میگه پاک شدی من که نمیگم  

با این فکرا خودتو عذاب نده عزیزم خدا بخشنده تر از این حرفاست کم کم اثرش از تو زندگیت محو میشه وقتی که سمت اون گناه دیگه نری 

میرم روبروی آینه بهش نگاه میکنم... شرمنده اشم، یکم باهاش بد تا کردم،دروغ چرا از یکم بیشتر،به خاطر  بعضیا دلشو شکستم،باعث شدم موهایه خوشگلش بریزه شادابی چهره اش،برق تو چشماش از بین بره،ولی پا به پام اومد دم نزد،چون دوستم داشت این من بودم که دوستش نداشتم،یه بوسه میزنم به تصویر تو آینه بهش لبخند میزنم،نگاهمو ازش بر میدارم،دستامو میپیچم دور خودم به خودم  میگم غصه نخور از این به بعد نمیذارم به خاطرم اذیت بشی من دوست دارم،تو با ارزشششش ترینی برام.🌹ای کاش بفهمیم اول از همه خودمون باید خودمونو دوست داشته باشیم برایه خودمون ارزشو احترام قائل بشیم تا دیگرانم این طوری باشن🌹بیایم یکم با خودمون مهربون باشیم.
1774