2410
2553
 ازدواج دومشه این. شوهر سابفش فوت کرده.

اوکی ممنون

میشه دعا کنید واسه مامان بابا شدن منو عشقم   مامانی بارها خوابتو دیدم، نکنه قهری که تو بیداری نمیای پیشم😢  ۷ سال انتظار بس نیست؟ مامان جان این انتظار پیرم کرد، حتی یواش یواش داره عشق بابایی رو نسبت به من میگیره، مامانی تو که دلت پاکه دعا کن، تو از خدا بخواه که زودتر بیای بغلم          

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فراموش نکردم. هرلحظه تو ذهنمه. من باهاش مُردم

چ سخت

تصورش برام وحشتناکه

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
2720
به همون اندازه که تو فکرته وحشتناکه واقعا

ببخشید علت فوتش چی بود؟‌

بچه نداری از همسراولت؟؟

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
کافیه به هزار و یک دلیل طلاق بگیری. همه میگن حتما شوهرش ناتوان بوده ما تواناییم!

اره قبول دارم حرفتو

2714
تصادف. نه. ولی از این یه پسر دارم که همه ی دنیامه

الهی 😔😔

پس طلاق نگیر بخاطربچت گناه داره😔.ببرش مشاورشوهرتو.

بزرگاروواسطه کن بخاطر سرکارنرفتن باهاش حرف بزنن

یا ب پدرشوهرت بگو ی پولی بده بذار توحسابت سودبگیر.

عکس گذاشتی تا بحال

فکـمیکنم دیدمت بنظرم خوشگل بودی

عکس باارایش غلیظ بود فک کنم

الهی 😔😔 پس طلاق نگیر بخاطربچت گناه داره😔.ببرش مشاورشوهرتو. بزرگاروواسطه کن بخاطر سرکارنرفتن باه ...

پدرشوهرم رفته زن گرفته سرش گرم خانم جدیدشه. اونم چیزی تو دست و بالش نمیذاره که به ما بده

پدرشوهرم رفته زن گرفته سرش گرم خانم جدیدشه. اونم چیزی تو دست و بالش نمیذاره که به ما بده

ای بابا 

انشالله ک مشکلت حل شه عزیزم

2706