2726
کسی که این حرف رو میزنه قطعا سطح دانش و لول اجتماعیش به شدت پایینه پس دیگه نظرش اینقدر نباید مهم باش ...

خب رفع نیاز جنسی جز اولویت هاس توزندگی.

برا شوهرمن خیلی مهمه ک من حتما راضی باشم از رابطمون.یعنی سطح فکرش پایینه؟؟؟؟؟؟!!!!!

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب رفع نیاز جنسی جز اولویت هاس توزندگی. برا شوهرمن خیلی مهمه ک من حتما راضی باشم از رابطمون.یعنی سط ...

اخه یه زن زمانی میتونه تو رابطه شاد باشه که بیرون از رابطم راضی شده باشه از زندگیش

2728
اخه یه زن زمانی میتونه تو رابطه شاد باشه که بیرون از رابطم راضی شده باشه از زندگیش

اره موافقم 

شوهرت بدخلق نیس دست بزن نداره؟؟؟‌

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
منکه شوهرم فوت کرد هممممممه حتی اونیکه رو سرش قسم میخوردیم تو فامیل بهم پیشنهاد صیغه دادن. تازه طلاق ...

عه پس چرا ۲۲ خرداد تاپیک زدی که شوهرم میگه مگه ی اتفاقی واسه صورتت بیفته، بالاخره میخای طلاق بگیری؟ فوت کرده؟ چی شد؟

میشه دعا کنید واسه مامان بابا شدن منو عشقم   مامانی بارها خوابتو دیدم، نکنه قهری که تو بیداری نمیای پیشم😢  ۷ سال انتظار بس نیست؟ مامان جان این انتظار پیرم کرد، حتی یواش یواش داره عشق بابایی رو نسبت به من میگیره، مامانی تو که دلت پاکه دعا کن، تو از خدا بخواه که زودتر بیای بغلم          
بعدم به نظرم زن میتونه جلوی خودشو بگیره و به این دلایل طلاق نگیره

اره

عه پس چرا ۲۲ خرداد تاپیک زدی که شوهرم میگه مگه ی اتفاقی واسه صورتت بیفته، بالاخره میخای طلاق بگیری؟ ...

ن شوهره سابقش فوت کرده.

وقتی یه مرد به زنش خیانت کنه.یا خرجی نده. کتکش بزنه.گوش به فرمان خانوادش باشه.دیگه کدوم رابطه و راضی ...

اخی عزیزدلم بمیرم

پس ب غیراز کارنکردن این خصوصیات زشت روهم داره.

انشالله ک خدا کمکت کنه

چطور همسرسابقتو فراموش کردی مرگش برات سخت نبود؟؟

ن شوهره سابقش فوت کرده.

آهان مرسی

میشه دعا کنید واسه مامان بابا شدن منو عشقم   مامانی بارها خوابتو دیدم، نکنه قهری که تو بیداری نمیای پیشم😢  ۷ سال انتظار بس نیست؟ مامان جان این انتظار پیرم کرد، حتی یواش یواش داره عشق بابایی رو نسبت به من میگیره، مامانی تو که دلت پاکه دعا کن، تو از خدا بخواه که زودتر بیای بغلم          
2706