2726
مردا این فکرو میکنن

مردا همچین فکری نمیکنن فقط چون بعضیاشون زیادی کثیف و نجس هستن وقتی یه زن مطلقه میبینن سریع شهوتشون گل میکنه و با این بهونه که میخوام کمبودهاتو جبران کنم پا پیش میزارن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مردا همچین فکری نمیکنن فقط چون بعضیاشون زیادی کثیف و نجس هستن وقتی یه زن مطلقه میبینن سریع شهوتشون گ ...

البته به خاطر اینکه نی نی سایتیا نریزن سرم گفتم بعضیا وگرنه معتقدم اکثر اقایون اینجوری ان.

2728
مردا همچین فکری نمیکنن فقط چون بعضیاشون زیادی کثیف و نجس هستن وقتی یه زن مطلقه میبینن سریع شهوتشون گ ...

چی بگم والا. حتی عزیزترین کساتم یه لحظه به ذهنشون خطور میکنه که آیا فلان میشدی تو رابطه. مردا خیلی براشون مهمه فکر میکنن زنام همینن

البته به خاطر اینکه نی نی سایتیا نریزن سرم گفتم بعضیا وگرنه معتقدم اکثر اقایون اینجوری ان.

اهوم. خب یه زن باید چکار کنه تا همچین فکری نکنن و بتونه راحت باشه تو جامعه؟؟؟؟ 

همممممه همینن. یکی نیست بگه بابا زندگی هزاااااار سوراخ سنبه داره.

عزیزم این یه مشکلی هست برا خانمای مطلقه و باید اینقدر سنگین بود خصوصا جلوی همچین مردایی حتی نگاه هم بهشون نکنی ... ولی اینا مهم نیست مهم اینکه بعد طلاق خودتو نبازی و بری دنبال پیشرفتت ... بلخره بیشعور تو جامعه زیاده نباید فکرتو درگیر کنی 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
حالا عزیزم شوهرت بهت همچین چیزی گفت؟؟؟ مسئله طلاق رو باهاش مطرح کردی؟؟؟

نه شوهرم نگفته ولی من هرجا درد دل کردم یه جوری کشوندنش سر این مسائل که فلانت میکنه تو رابطه و....بابا مگه آدم فقط یه بُعد داره

عزیزم این یه مشکلی هست برا خانمای مطلقه و باید اینقدر سنگین بود خصوصا جلوی همچین مردایی حتی نگاه هم ...

میری بانک میرن صفحه ی بعدی شناسنامتو نگاه میکنن.میری دادگاه میری هرررررررجایی.نگاه همسایه ها عوض میشه.فامیلا

نه شوهرم نگفته ولی من هرجا درد دل کردم یه جوری کشوندنش سر این مسائل که فلانت میکنه تو رابطه و....باب ...

جدی عجیبه. اخه عکس این قضیه بود  حرفت درست بود و فکر میکردن زنه کم گذاشت. اما همه میدونن زنا به خاطر مسائل جنسی طلاق نمیگیرن و درصد کمی هستن.

جدی عجیبه. اخه عکس این قضیه بود  حرفت درست بود و فکر میکردن زنه کم گذاشت. اما همه میدونن زنا به ...

منکه شوهرم فوت کرد هممممممه حتی اونیکه رو سرش قسم میخوردیم تو فامیل بهم پیشنهاد صیغه دادن. تازه طلاقم نگرفته بودم. تازه میگفتن بخاطر خودت میگیم🤣

2706