1345
1341

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

چون کافر همه را به کیش خود پندارد.

حتما شوهر خودشون تو مسائل جنسی براشون کم میزاره.

اگه با نظرم مخالفی                                                    ریپلای نکن بگو واااااا چرا نظر دادی                        وااااااا وقتی نظرت مثل نظر من نیست چرا حرف زدی    واااااااا نظرت اشتباهه                                               واااااااااا این چه حرفیه که گفتی                                   دوست عزیز وااااا گفتنِ تو تاثیری روی نظر من نداره              وااااا گفتن هاتو نگه دار برای خودت.                              نظرات متفاوته اگه تو درست میگی معنیش این نیست که من اشتباه میگم تو زندگی رو از دیدگاه من نمیبینی و منم زندگی رو از دیدگاه تو نمیبینم.                              #انسان_باشیم
1350
نمی دونم ولی این چیزی که شما گفتی من به شخص دفعه اولمه می شنوم

منم🤔🤔

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

برعکس نبود؟🤔

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
ههههه چرا همچین فکری میکنی ینی هرکی طلاق بگیره ینی شوهرش تو رختخواب کم گذاشته

اره چون همه ی مردا هجوم میارن و میخوان کمبودای رختخوابشو جبران کنن.شاید تجربه نکردی

1307
اره چون همه ی مردا هجوم میارن و میخوان کمبودای رختخوابشو جبران کنن.شاید تجربه نکردی

نه اونو که از کثافتی بعضی اقایونه با این بهونه میان جلو ...بهس فکر نکن اصلا ...

1288
مردا این فکرو میکنن

مردا همچین فکری نمیکنن فقط چون بعضیاشون زیادی کثیف و نجس هستن وقتی یه زن مطلقه میبینن سریع شهوتشون گل میکنه و با این بهونه که میخوام کمبودهاتو جبران کنم پا پیش میزارن.

اگه با نظرم مخالفی                                                    ریپلای نکن بگو واااااا چرا نظر دادی                        وااااااا وقتی نظرت مثل نظر من نیست چرا حرف زدی    واااااااا نظرت اشتباهه                                               واااااااااا این چه حرفیه که گفتی                                   دوست عزیز وااااا گفتنِ تو تاثیری روی نظر من نداره              وااااا گفتن هاتو نگه دار برای خودت.                              نظرات متفاوته اگه تو درست میگی معنیش این نیست که من اشتباه میگم تو زندگی رو از دیدگاه من نمیبینی و منم زندگی رو از دیدگاه تو نمیبینم.                              #انسان_باشیم
مردا همچین فکری نمیکنن فقط چون بعضیاشون زیادی کثیف و نجس هستن وقتی یه زن مطلقه میبینن سریع شهوتشون گ ...

البته به خاطر اینکه نی نی سایتیا نریزن سرم گفتم بعضیا وگرنه معتقدم اکثر اقایون اینجوری ان.

مردا همچین فکری نمیکنن فقط چون بعضیاشون زیادی کثیف و نجس هستن وقتی یه زن مطلقه میبینن سریع شهوتشون گ ...

چی بگم والا. حتی عزیزترین کساتم یه لحظه به ذهنشون خطور میکنه که آیا فلان میشدی تو رابطه. مردا خیلی براشون مهمه فکر میکنن زنام همینن

1346