2726
عنوان

با ۱۵۰۰ میشه زنجیر طلا خرید الان؟طلا کشیده پایین یا نه؟؟ یا بالا

| مشاهده متن کامل بحث + 783 بازدید | 39 پست
اره عزیزم  ی زنجیر با یه پلاک کوچلوووو سبک میکنه برات  من ی پلاک شکل پرنده هستن چی هستن&nb ...

دیگه اینقدر سبک نباشه ک با فوتی پاره بشه😂

یا دخترم بگیرش پاره شه

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کاش زنجیر بشه برام پولا هدیه دخترمن بخشی رو گوشواره گرفتم براش الان ۱۵۰۰ ازشون مونده گفتم زنج ...

آره میتونی بگیری.زنجیر از یه تومن داریم تا چهار تومن.اونروز پرسیدم

Kiziim
2728
باهم  یک وچهار صد شد

واقعا؟؟

اگه زنجیرش سریع پاره نشه.خیلی خوبه

کاش گیر منم بیاد

اینقدر بی ارزش شده ۱۵۰۰ ک ادم روش نمیشه بره چیز بخره

رفتم گوشواره بگیرم برا دخترم.طلا فروش ی جوری رفتار میکرد انگار امدم ۱۰۰ بدم طلا بخرم

گرچه گوشواره دخترم شد ۱ و ۱۰۰

از رفتارش خوم نیومد

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
بنظرم صبور باش یکم دیگه پول جمع کن که یه پلاک و زنجیر خوب بگیری که زود پاره نشه پلاکشم اسمش رو بده د ...

پلاک اسم هزینش چقدره؟؟

شما میدونید

اینم حرفیه هااا

ممنون

یا میتونم ۱۵۰۰ بدم فقط زنجیر

بعدن جم کنم پلاک اسم دخترمو بگیرم؟؟؟

مبارکه عزیزم تو شادیات استفاده کنی اویزش چند؟؟

عزیزم امضات ناراحتم کرد.دکتر احمق شوهرمم گفته بود شما کلا بچه دار نمیشی .بیچاره شوهرم انقد که شوکه شده بود بیصدا گریه میکرد.منم طبیعی باردار شدم در حالی که دکترا گفته بودن فقط آی وی اف...الان دخترم هشت ماهشه خدا رو شکر.قربون حکمت و قدرت خدا

Kiziim
واقعا؟؟ اگه زنجیرش سریع پاره نشه.خیلی خوبه کاش گیر منم بیاد اینقدر بی ارزش شده ۱۵۰۰ ک ادم روش ...

نه نازک نیست خدا رو شکر یه ماهه گردنمه

من جایی که فروشنده بی ادب باشه خرید نمیکنم

من از باغ فیض اسلامشهر خریدم داخل پاساژ

من شیعم،حیدر آقامه  
عزیزم امضات ناراحتم کرد.دکتر احمق شوهرمم گفته بود شما کلا بچه دار نمیشی .بیچاره شوهرم انقد که شوکه ش ...

اینقدر هم مطمعن میحرفن ک نعوذ بالله انگار خدان

من ک کلی خرج کردم

ک در برابر هدیه ای ک خدا بهم داده هیچه

بازم خداروشکر ک هستش.بهم یکی داد

یکی دیگه هم بده چاکرشم هستم😂😂😂😂

2706