2703
2553

دوستان من اکانت قبلیم پاک شده و مجبور شدم به ساخت اکانت جدید . 

دوستان من اقدامم و فوبیای شدید و ترس از زایمان دارم

و از الان دنبال بیمارستان خوب هستم برای زایمان . منتهی هرکسی یه چیزی میگه یکی میگه لاله بده یکی میگه خوبه ... یکی میگه گاندی بده یکی دیگه یه چیز دیگه میگه.... 

واقعا سر درگمم . میشه دوستای عزیزی که به تازگی چند ماه اخیر زایمان داشتن بیان و ازتجربیاتشون بگن ... از کادر و پرسنل .. از رفتار پرستارا

میشه برای سلامتی نینیم صلوات بفرستید😍

من زایمان رو تجربه نداشتم ولی تو لاله چند تا عمل کردم عالیییییه عالی . یعنی برای من که واقعا طاقت درد ندارم و کولی ای هستم برای خودم عالی بود لاله .هم پرسنلش خوبن هم مراقبتشون خوبه و توجهشون به بیمار

بین جمعی که نشستند قضاوت بکنند ؛ کاش میشد که کمی هم به خدا جا برسد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من سزارین انتخابی بودم بیمارستان لاله.

واقعا عالی بود.

بهترین و خوشرو ترین پرستار و ماما و بهیار رو داره.

انقد مهربونن دلت نمیخواد برگردی خونه.

پیش دکتر ریحان میردامادی  عمل کردم. 

با بی حسی نخاعی.دکتر ایوبی.

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2456
من زایمان رو تجربه نداشتم ولی تو لاله چند تا عمل کردم عالیییییه عالی . یعنی برای من که واقعا طاقت در ...

عزیزم کی عمل داشتی دقیقا؟  پس این همه حرفای ضد و نقیض برای چیه😔 چرا بعضیا فقط فاز منفی میدن و از بیمارستان بد میگن

من سزارین انتخابی بودم بیمارستان لاله. واقعا عالی بود. بهترین و خوشرو ترین پرستار و ماما و بهیار ر ...

واقعا😍 ای جانم قدم نی نی خوشگلت مبارک😍 

زایمانت کی بود عزیزم؟ برای زابمان دومت هم میری همونجا؟ برخورد کادر اطاق عمل چجوری بود؟ بی حسی درد داشت؟

وای خدا منم مث توام دربه در دنبال دکترم بیمارستان خوب 😭😭خسته شدم میخام برم بیمارستان پاسارگاد دکتر پیداکردم سز میکنه اما نمیدونم چجوریه بیمارستان میترسم خوب نباشه

خدایا شکرت تنهام نزار
عزیزم کی عمل داشتی دقیقا؟  پس این همه حرفای ضد و نقیض برای چیه😔 چرا بعضیا فقط فاز منفی میدن و ...

من دو سال پیش و چهار سال پیش خودم عمل کردم دوستمم پارسال بچه دومشو و ده سال پیش بچه اولشو اینجا به دنیا اورد .تو اتاق عمل که همش میخندوننت پرستاراش تو ریکاوری هم کلی ناز من کولی رو کشیدن   خیالت راحت اصلا ترس رو تجربه نکردم من تو لاله .بعد عمل هم به هیچ عنوان نمیزارن درد بکشی و با کوچکترین حرکتی میان کنارت و چکت میکنن .بعضی بیمارستانها مریض دور از جون همه از درد هلاک بشه هم محلش نمیدن ولی اینجا این مدلی نبود

2714
واقعا😍 ای جانم قدم نی نی خوشگلت مبارک😍  زایمانت کی بود عزیزم؟ برای زابمان دومت هم میری همونج ...

۱۹ شهریور ۹۶.

ان شاالله حتما برای دومی هم میرم بیمارستان لاله. توکل بر خدا.

برخورد همشون عالی بود ‌حتی خدمه.

بی حسی هیچ دردی نداره.

تو اتاق عمل که  دخمل خوشگلمو گذاشتن رو سینم هزار تا بوسش کردم.

تو ریکاوری هم شیرش  دادم.

بعدم پمپ درد داشتم‌(مسکن شبیه سرم. که به دست وصل میشه)  کلاهیچ دردی نکشیدم فرداش هم مرخص شدم.خودم بچمو بغل کردم اومدم خونه.

همه تعجب میکردن من انقد راحت راه میرم بچه شیر میدم.

کلا خوش گذشت😊😊😊😊

قسم میخورم همه رو راست گفتم (اینو واسه اونایی میگم که هی میان ریپلای میکنن دروغ میگی چون خودشون زایمان سختی داشتن نمیتونن باور کنن تو بیمارستان خصوصی  زایمان انقد راحته) )))

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
وای خدا منم مث توام دربه در دنبال دکترم بیمارستان خوب 😭😭خسته شدم میخام برم بیمارستان پاسارگاد دکتر ...

دکتر توکلی سز اختیاری میکنه . ولی من دارم درباره بیمارستان تحقیق میکنم😞 بیمارستان لاله و گاندی ام هست

من دو سال پیش و چهار سال پیش خودم عمل کردم دوستمم پارسال بچه دومشو و ده سال پیش بچه اولشو اینجا به د ...

واقعا چه عالی . والا تو نظرات گوگل میگفتن با اینکه خصوصیه شبیه کشتارگاهه و پرسنل رسیدگی ندارن😑

دکتر توکلی سز اختیاری میکنه . ولی من دارم درباره بیمارستان تحقیق میکنم😞 بیمارستان لاله و گاندی ام ه ...

منم دو دلم بیمارستان طرف قراردادم زیاده نمیدونم چیکار کنم یه بیمارستان خوب پیدا میکنم دکتر سز نمیکنن یه دکتر خوب برا سز پیدا میکنم بیمارستان بدردپ نمیخوره😞👨‍🤯

خدایا شکرت تنهام نزار
۱۹ شهریور ۹۶. ان شاالله حتما برای دومی هم میرم بیمارستان لاله. توکل بر خدا. برخورد همشون عالی بود ...

ای جووون دلم 😍 ان شاالله نینی دومتم به سلامت به دنیا بیاری عزیزم . مرسی که جواب دادی😍 خدا خیرت بده😘

واقعا چه عالی . والا تو نظرات گوگل میگفتن با اینکه خصوصیه شبیه کشتارگاهه و پرسنل رسیدگی ندارن😑

نه بابا برای من که عالی بود دوستمم راضی بود خودم بالا سرش بودم تو هر دوبار زایمانش

2706