2726

سلام خانما ۱۱ هفته تا آخر ۱۳ هفته س یا اولش؟؟ چند هفته بریم خوبه ؟ دکتر از اول ۱۱ هفته تاریخ زده گفته تا یه هفته بعدش هروقت خواستی برو

خدایا واسه همه چی شکر 💕💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

12 هفته از همه اش بهتره من خودم چون شرایطم خوب نبود نزدیک 13 هفته رفتم از دکترم پرسیدم گفت همین ک تو این بازه زمانی میری خوبه اما بهترینش 12 هفته است

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
2728
برنامه ریزی کردم ۱۲ هفته تمام برم.  یعنی دیرتر برم؟؟

نه برو خوبه

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
12 هفته از همه اش بهتره من خودم چون شرایطم خوب نبود نزدیک 13 هفته رفتم از دکترم پرسیدم گفت همین ک تو ...

چهارشنبه ۱۲ هفته کامل میشه برم یعنی؟؟ جنسیت رو بهت گفتن؟

خدایا واسه همه چی شکر 💕💕

خانمي دكتر نگفت آب بخوري يا نه 

بعد آزمايش خون هم همون روز بايد داد ؟

يعني صبح آز

بعدازظهر  سونو ان تي ؟

توي دو روز انجام بديم مشكلي داره ؟

دكتر چيزي نگفت ؟

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
خانمي دكتر نگفت آب بخوري يا نه  بعد آزمايش خون هم همون روز بايد داد ؟ يعني صبح آز بعدازظهر & ...

تو همون روز باید انجام بدی آزمایش رو ولی ناشتایی نمیخواد . اب رو همونجا تو مرکز سونو میگن بهت فکر کنم باید بخوری

خدایا واسه همه چی شکر 💕💕
برنامه ریزی کردم ۱۲ هفته تمام برم.  یعنی دیرتر برم؟؟

نه۱۲ هم خوبه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2706