2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اينا همه حرفه براي رسيدن به ارزوت تلاش كن كار عملي انجام بده  نابرده رنج گنج ميسر نميشود

قدرت کائنات رو دست کم نگیر

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست‌!🖤
2728

من 2سال پیش رو کاغذ نوشتم سال 98 ماشین میخرم  هیچی دیگه دیروز رفتم خریدم😊

قَِبَِلَِ اَِزَِ اَِیَِنَِکَِـَِہَِ قَِضَِاَِوَِتَِمَِ کَِنَِےَِ مَِطَِمَِئَِنَِ شَِوَِ خَِوَِـَِבتَِ کَِاَِمَِلَِیَِ
واقعاااا☺😍😍خداروشکر مبارکت باشه گلم

اره بخدا همه هم دیدن کاغذمو چون چسبونده بودم رو دیوار الان باورشون نمیشه😁

ممنون عزیزم❤❤

قَِبَِلَِ اَِزَِ اَِیَِنَِکَِـَِہَِ قَِضَِاَِوَِتَِمَِ کَِنَِےَِ مَِطَِمَِئَِنَِ شَِوَِ خَِوَِـَِבتَِ کَِاَِمَِلَِیَِ

من از بچگی

حتی پنجم دبستان  دلم یه کاپشن میخواست که سر آستیتش خز دار باشه.  نقاشیشو کشیدم. 

یا بارداریم.یه ماه  قبلش نوشتم خدایا شکرت که باردار شدم.

نقاشیشو کشیدم‌تاریخ زدم به ماه بعد . با عکس آزمایش بتا مثبت.

خیلی چیزای دیگه. 

الحمد الله که آرزویم محقق شد.تهشم اینو می نویسم 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
مينوشتي و ميكشيدي بعدش چيكارش ميكردي؟به كسي نشون ميدادي؟

هم مینوشتم هم نقاشی.

میزنم به آینه . میز توالت.

الانم یه سری لیست دیگه  نوشتم زدم رو یخچال.

با همسرم هر روز بهشون نگاه کنیم.

کتاب اسکاول شین هم پارسال خوندم. 

یه کار دیگه هم انجام  میدیم. مثلا برا حاملگیم هر روز جلو آینه وایمیسادم ادای عکس بارداری  رو در میاوردم.

یا شوهرم برای ارتقای پست . اون رفتار بالا دستشون انجام  میداد.خیلی زود بهش رسید

))برای رسیدن به همسرمم  رو کاغذ اسم هر دومون رو نوشتم شبیه کارت عروسی.))))تو جیب همسرم بود.

بهم رسیدیم😍😍😍😍😍

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

منم الان ارزوهامو نوشتم انشالله كه بهشون برسم

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
2706