2737
2734

بچه ها من گاهی ی فکرایی میکنم که میدونم اصن تو واقعیت وجود ندارن و الکی خودمو ازار میدم ولی بازم آزار میدم 😂شما اینجور مواقع چکار میکنید آروم بشید 

و خدای که به شدت کافیست 😊

کلش بازی میکنیم😂

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فکراتو بگو

مثلا الان درگیر معدلمم همش میگم نباید معدلم بیاد پایین در حالی ک میدونم معدل زیاد مهم نیست اما دوست دارم همش بالا باشه 

من هیچوقت موفق ب بازی کلش نشدم بنظرم زیادی حرص دراره 😂😂😂

خیلی باحاااله

دق  دلیتو خالی میکنی😂

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2738
مثلا الان درگیر معدلمم همش میگم نباید معدلم بیاد پایین در حالی ک میدونم معدل زیاد مهم نیست اما دوست ...

دانشجویی یا دانش آموز؟

‏من حامل زخم‌های تمام نبردهایی هستم که از آنها طفره رفتم..
واسواس فکری داری فلوکستین بخور 

اره خیلی خیلی جدیدا خیلی در عذابم همش فکرم ب سمت چیزای بد و اتفاقا ی بده خیلی منفی نگر شدم 😥واقعا اثر داره بخورم ؟

جدی ؟!؟چ خوب پس بتز باید امتحانش کنم قبلا چون بلد نبودم حس میکردم خیلی مزخرفه 😂

وای خیلی باحاله من عاشقشم

‏من حامل زخم‌های تمام نبردهایی هستم که از آنها طفره رفتم..
باید روی معدل بالا و بالا رفتن تمرکز کنی که استرس نداشته باشی چرا برعکس تمرکز کردی

خب معدلم بالاست و نمره الف کلاسمونم اما خب الان یکی از درسای عملیم نمرش کم داده استادم اعصابمو خورد کرده نمیتونم تمرکز کنم رو درسم همش فکرم پیش اون ی دونه کمس 

2706