2733
2739
عنوان

قرآن

137 بازدید | 12 پست

همش نشستین خاله زنک بازی و ای از شوهرم خسته شدم اخ میخوام خودکشی کنم وای از دس قوم شوهر.... بیاین یه ختم قران بگیرم از این حال در بیایم بابا . من خودم جز اول و بر میدارم 

نمیخواد ختم قران بگیری شما اول طرز صحبت کردنتو درست کن. چون خیلیا مشکلاشونو میان اینجا میگن ک بقیه کمکشون کنن یا دلشون باز بشه و خودشونو خالی کنن. بعضیام کسیو جز این دوستا محازی ندارن. به مشکلات مردم نگو خاله زنک بازی ختم قرآنت پیشکش😏😏😏😏

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
متاسفانه انتقاد پذیر نیستم . دوست ندارین بخونین نخونین نظر هم ندین..  همه مشکلات دارن همه بدبخت ...

من حرفم رو نخوندن و خوندن نبود. خب منم حرفم همینه ک همه مشکلات و بدبختی دارن میان اینجا میگن. شمایی ک داری بهشون تیکه میندازی خواهرم😑

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
2738
تا آخر هفته . ولی بعید میدونم کسی استقبال کنه😒😒😒

دوباره فردا بعدازظهر تاپیک بزن لینکشو بذار بقیه ببینن

لطفا واسه حل مشکلم یه صلوات بفرستین. حال دلم خوب نیست...... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🙏🙏🌺🌺

انتقاد پذیرم ک نیستی. کاش فقط بجای خوندن قران یکمم ازش چیز یاد میگرفتین. پیامبر یکی بهش بدی میکرد ولی پیامبر بهش خوبی میکرد بعد شما حتی یکی ازتون انتقاد کنه زود آتیشی میشید. قرانو فقط نخونید. درکش کنید ازش چیز یاد بگیرید یکم راهشو در پیش بگیرید. موفق باشی👋👋👋👋

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
من حرفم رو نخوندن و خوندن نبود. خب منم حرفم همینه ک همه مشکلات و بدبختی دارن میان اینجا میگن. شمایی ...

اینطوری بهتر حال ادم خوب میشه تا درد و دل کردن با کسایی ک یا مسخره میکنن یا میخندن . 

من حرفم رو نخوندن و خوندن نبود. خب منم حرفم همینه ک همه مشکلات و بدبختی دارن میان اینجا میگن. شمایی ...

عزیزم من فکر کنم منظور استارتر این بود که حالا که اینهمه تاپیکای این مدلی داریم حالا یه ختم قرآن هم. داشته باشیم بد نیست.  بنده خدا نیتش خیر بود. حالا شما نیمه پر لیوانو ببین. شاید منظوری نداشته. منم مشکلاتمو تاپیک میزنم واقعا گاهی آدم از غصه قلبش به درد میاد و نیاز به دلداری داره...

لطفا واسه حل مشکلم یه صلوات بفرستین. حال دلم خوب نیست...... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🙏🙏🌺🌺
انتقاد پذیرم ک نیستی. کاش فقط بجای خوندن قران یکمم ازش چیز یاد میگرفتین. پیامبر یکی بهش بدی میکرد ول ...

حرف مفت نزن من الان گفتم پیامبرم ؟؟؟؟ یا دارم راه پیامبرو ادامه میدم ؟؟؟ یا گفتم بچه مذهبیم؟ گفتم قران بخونین حالتون خوب بشه .... دقیقا تو یکی از همون خاله زنکایی