2733
2734

سلام

حس میکنم پسرم خیلی تنهاست دلم آتیشه براش

منم اینقدر درگیر کارای خونه هستم نمیرسم باهاش بازی کنم

راستش وقتیم میخوام باهاش بازی کنم نمیدونم چه بازی باهاش کنم و اصلا بلد نیستم

لطفا کمکم کنید

حتماااا کارت دیدآموز بخر... 

خیلی خوبه واسه بچه... 

مکعب چیدن هم عالیه... 

اب بازی هم معرکه هستش.. 

درضمن عزیزم منم مثل شما درگیر کارای خونه هستم و عذاب وجدان دارم ولی برای بچه اولم روزی دوساعت وقت بازی داشتم چون تنها بود

یک مسلمان واقعی... به مذهب و اعتقادات دیگری... اهانت نمیکنه🌹❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزيزم واسش كتاباي مصور بگير . سي دي شعر و آهنگاي كودك . پازلاي مناسب سنش . ولي كلا شما كافي نيستي واسه ي فرزندتون . بايد حتما با هم سناش هم در ارتباط باشه . چون ارتباطش با شما تكراريه ولي با ديدن بچه هايي كه نميشناسه ،ارتباط و قسمت كردن و مهربوني و نوبت و دوست يابي و صبر و ..... ياد ميگيره

ببین چی دوست داره،بعضی بچه ها بازیائی دوست دارن که توش تحرک زیاد باشه مثلا قایم باشک بعضیام بازی فکری دوست دارن مثلا تشخیص مربع دایره باید بذاره تو جایه درست شکل مورد نظرو،باهاش کارتون ببین ببرش بیرون قدم بزنید،بهش کارایه بی خطر بده انجام بده کمک کردنو یاد بگیره مثلا کنارش بشین بهش یاد بده حبوباتو بریزه تو ظرفش

منم وقتی خونه رو تمیز میکنم میبینم دور هودش میچرخه از بی حوصلگی ...ولی برنامه ریزی کردم کلی باهاش بازی میکنم ...خرسواری ...آجر بازی و ماشین بازی ...شعر خوندن و ادا در میارم کلی میخنده و بیرونم میبرمش ...براشم میرقصم دوست داره

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
2738

سوای کتاب و خریدن بازی بچه ها عاشق بازیایی هستن ک تو خونه با مامانشون انجام میدن 

مثلا تو یه سینی ملامین ک کفش کمی لیز باشه با ماژیک وایت برد طرح بکش مثلا ماهی یا عنکبوت بعد اب بری  بلند میشه و میاد رو اب بعد با نی فوت کنین و مسابقه بزارین دخترم عاشق اینکار بود 

یا یه کارتن رو دور تا دورش رو دیواره درست کن و وسطش رو جای چند تا توپ کوچولو ببر بعد توپا رو بریز توشو بگو ک بجوری از تو سوراخا درشون بیاره 

کلی از این جور بازیا میشه کرد خیلی دوست دارن مثلا با رنگ انگشتی تو حموم کلی نقاشی بکشین و بعدش راحت شسته میشه 

برای بچه ها روزی نیم ساعت هم وقت بزارین ولی در حد عالی باهاشون باشین خیلی حآلشون رو عالی میکنه

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
2706