2733
2734
انشالله هستي عزيزم  من ٩ ماهه

من اين ماه ٣ تا از بي بي هام هاله انداخت از اين ازمايش خونگي ها با وايتكس و جوش شيرين انجام دادم مثبت شد 

انقدر خوشحال بودم ك نگو 

البته همه اينا براي قبل از وقت پريود بود ، اينا ك مثبت شد طاقت نياوردم ي روز مونده ب موعود پريود رفتم ازمايش دادم منفي بود 

بدجور خورد تو ذوقم بدجور 

الان ٥ روزه گذشته ولي هنوز پريود نشدم يكم علائم دارم ولي ميگم وقتي منفي بوده ازمايش بيخود خودمو اميدوار نكنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من اين ماه ٣ تا از بي بي هام هاله انداخت از اين ازمايش خونگي ها با وايتكس و جوش شيرين انجام دادم مثب ...

عزیزم جواب ازمایشت چند بود؟ 

یه بار دیگه بی بی بزن ضرر نمیکنی گلم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
كمتر از دو البته هنوز وقت پريودم نشده بود  ميگن بعضيا دير تر جواب ميده شايد منم جزو اونا بودم

ای دختر من۶ روز بعد موعدم تازه ۹۸ بود 

دوباره حتما بی بی بزن 

من خودم موقع موعدم بی بی چکم منفی شد ۴ روز بعد موعدم تازه هاله فوق العاده کمرنگ افتاد ۶ روز بعد موعد۹۸ بودم

ای دختر من۶ روز بعد موعدم تازه ۹۸ بود  دوباره حتما بی بی بزن  من خودم موقع موعدم بی بی چ ...

خدا از دهنت بشنوه 

هزارجور نذر كردم انشالله براي من هم اينطوري باشه 

بيدار شم ميرم بي بي ميگيرم انشالله اگر پر رنگ تر از هاله هاي قبلي بود ميرم ازمايش

2738
خدا از دهنت بشنوه  هزارجور نذر كردم انشالله براي من هم اينطوري باشه  بيدار شم ميرم بي بي ...

انشاءالله که خیر گلم

فقط نواری نگیر قطره چکونی بگیر من نواری برام کاذب نشون داده بود

یه چیز هم خواهرانه میگم چیزی رو به زور از خدا نخواه دعا کن نذر کن ولی در آخر هم بگو اگر به صلاحت بهت بده چون خدا صلاح بنده هاشو بهتر می‌دونه ببخشید عزیزم قصد ناراحتی نداشتم ها تجربه شخصی بود خواستم خواهرانه بهت بگم 😘

ای دختر من۶ روز بعد موعدم تازه ۹۸ بود  دوباره حتما بی بی بزن  من خودم موقع موعدم بی بی چ ...

واقعا؟؟من سر بارداری دخترم دوروز مونده به موعد پری..بی بی زدم..مثبت شد..ولی این ماه امپول وقرص خوردم هیچ علایم بارداری ندارم 5روز مونده به موعد بی بی زدم منفی شد..پری هامم نامنظمه...میگم شاید به خاطر اینه پری نیومده..انقد بی بی زدم منفی شده خسته شدم