1147
1273

بچه ها ما چند تا دوستیم که همیشه رفت و آمد داریم و داشتیم

توی این دوستامون یکی شون باهامون ( از طرف شوهر)فامیلم هست

یکی شون هم از طریق شوهرش با خواهر شوهرم دوستن

بقیه فقط دوستن

حالا این دوستمون که خانمش با خواهر شوهرم دوسته ی اخلاق بد داره ، هر چی میشنوه! هررر چی! میره میذاره کف دست خواهر شوهرم

و حتی کف دست بقیه دوستا

مثلا هفته قبل دوره خونه ما بوده من گفتم بچه سیمین شیطونه ماشالله ، سیمین نبود،اینو رفته به سیمین گفته و سیمینم ناراحت شده

از این جور حرفا خیلی میزنه

ی جورایی حرف خودشو از دهن بقیه میگه...

ی بارم رفته بود ی مساله ای رو به اون دوستمون که فامیلم هست گفته بود ، ( البته ما اون حرف رو واقعا زده بودیم ) ولی خوب بنظرم خبر کشی کلا بده!

نظرتون راجب این دوستی چی؟

شما بودید به طرف چی میگفتین؟

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

بچه ها فقط آنلاین نباشین لطفا

راهنمایی کنین

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

حوصلم نکشید بخونم  هیییییی

مرسی  

پس حق دارن قطره چکونی مینویسن

1291

ب اون بنده خدا ک نمی تونستم  آداب معاشرت یاد بدم

ولی قطعا  حواس مو ب حرف زدن هام  جمع میکردم

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
قطع رابطه بزن اودهنش تاخبرکشی نکن

ینی رک بهش بگم چرا خبر کشی کردی؟

ب اون بنده خدا ک نمی تونستم  آداب معاشرت یاد بدم ولی قطعا  حواس مو ب حرف زدن هام  جم ...

میدونی هر چقدرم جمع کنی بازم حرفی گفته میشه 

که کسی بخاد بره بگه

کوچکترین مسایل من 

مثل رگ کردن موهام

لمینت مژه و.... هر چی بگی! خوب بین دوستا گفته میشه

این همه شو گالامپ میذاره دهن خاندان شوهر

1334

یه حرفی رو در موزد یه موضوعی بهش بگو بعد بگو بین خودمون بمونه ها با خنده بگو باز از دهن اینو اون نشنوم دهن لقی کردی بعد هر هر بخند . خودش میفهمه دهن لقه. یا ناراحت میشه و باهاتون کات میکنه یا کاراشو تکرار نمیکنه

یه حرفی رو در موزد یه موضوعی بهش بگو بعد بگو بین خودمون بمونه ها با خنده بگو باز از دهن اینو اون نشن ...

خخخ

نه تکرار میکنه 

فقط میره میگه بهش نگید من گفتم

من مژه هامو لمینت کرده بودم

حدود دو ماه بود و خانواده شوهرم نفهمیده بودن

تا به این کفتم

ناااگهان همه خانواده شوهرم فهمیدن

قطع رابطه بزن اودهنش تاخبرکشی نکن

نمی دونم

چطوری بگم؟ 

اخه با خودمم فامیل دوره

فک کنم همون قطع رابطه از همه بهتره

1226
ن بابا دورهمن ك خوش بگذرونن، من بودم با بقيه هماهنگ ميكردم اون نفر فضولو حذف ميكردم

اخه فقط شانس من 

خبرکشی هاش واسه من درد سره

البته اگه من شوهرم به اون جمع نریم 

کلا کنسل میشه رفتم آمد همه دوستا

خخخ نه تکرار میکنه  فقط میره میگه بهش نگید من گفتم من مژه هامو لمینت کرده بودم حدود دو ماه ...

پس کات کن. منم یه دوست داشتم تو اکیپمون بود  هرچی از من میدونست و نمیخواستم بقیه بفهمن میرفت جار میزد بعد یه باز دوستم داشت لباس عوض میکرد یه گوشه با شوخی گفتم اوه اوه جلو بد کسی لباس عوض کردی فردا رنگ ش و ر ت تو همه میفهمن🤣 بعد خندیدم و کلا خیلیییی بهش تیکه مینداختم و وانمود میکزدم شوخیه دیگه از اون کارا نکرد

اره حتما قطع رابطه کن شک نکن این خانم باش اتفاقهای بدترمیفته

اره

بنظرت به روش بیارم؟

اخه سر شب پیام داده واتس اپ: با فرزان (از خانومای دوستاس) حرف میزدیم

بهش گفتم تو گفتی فرزان استخر نمیاد چون حاملس!

بعد من گفتم پس بهش خواستیم بریم زنگ نزنیم

فرزانه گفته کاش بگین ، من اتفاقا استخر برام خوبه

حالا فرزانه دوستم، از من ناراحت شده، 

خخخ نه تکرار میکنه  فقط میره میگه بهش نگید من گفتم من مژه هامو لمینت کرده بودم حدود دو ماه ...

ببخش عزیز ربطی یه تاپیکت نداره😉 از لمینت راضی بودی؟ مژه هات خوب شد؟ موندگاریش چقدر بود☺

ببخش عزیز ربطی یه تاپیکت نداره😉 از لمینت راضی بودی؟ مژه هات خوب شد؟ موندگاریش چقدر بود☺

راستش من مژه های خوبی دارم

ولی حس میکنم لمینت باعث شد شکننده بشه

از چند نفر تو تاپیکا پرسیدم 

اونام راضی نبودن

1290