2726
عنوان

خانواده شوهر 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 692 بازدید | 60 پست
خوب پس فردا شد کیک بگیرید شما بریددددد. اساسی رو دادی هعی باید بگی نیستیم نیستیم نیاید😑😑

مقصر شوهرمه ک هیچی نمیگه. 

یجوری هم وانمود میکنن ک شوهرم فکر میکنه الان از عشقشونه ک دارن میان!!!!

بنظرم خیلی رک  و بااحترام بگو مامان من بااین وضعم برام سخته و حال ندارم اگه میاین زودبیاین که م ...

اخه گفتم ک من شام درست نکنم شوهرم باز می ه میخره. نمیزارع بدون شام برن. 

لم میخواد حسابی خجالتشون بدم. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا اخه چي شده جشن تولد تو بعضي از خانواده ها خيلي مهمه اينا از همين تيپ هستن شما دوست دارن كه ميخوان بيان مهمان روزي زياد ميكنه خانواده هايي كه با هيچكس رفت وامد ندارن هميشه گرفتارن اكثراً محتاج حتي نان شب 

2728
اخه گفتم ک من شام درست نکنم شوهرم باز می ه میخره. نمیزارع بدون شام برن.   لم میخواد حسابی ...

با حال بدی حالت تهوع برو بگو بو غذا میخوره حالم بد میشه غذا هم درست نکن بگو اومدم درس کنم کلی بالا آوردم 😬😁😬😁😬

شوهرت میخارد ☹️😑☹️😑بگو نمیبینی حاملم ایااااا

اون حاضره خودش از کمر درد نفله بشه ولی مهمونی کنسل نشه ک یوقت ناراحت نشن خانوادش. و منم منتی سرش نزارم ک بهم فشار اومده و کار کردم. 

اخه گفتم ک من شام درست نکنم شوهرم باز می ه میخره. نمیزارع بدون شام برن.   لم میخواد حسابی ...

خب میگم که زنگ بزن اینجوری بگو صبح زنگ بزن بگو مامان من بااین وضع حاملگیم حال ندارمو نمیتونم براتون تدارک ببینم میشه زودتر بیاین کارا رو انجام بدین اخه اصلا حالم خوب نیس یکمم دستمون خالیه شوهرم نمیتونه از بیرون سفارش بده زودتربیاین که شرمنده نشم 

تو بگو مطمئن باش نتیجه میگیری

آنچه پایانی ندارد  _نه تو هستی نه من...! این انسانیت است که تا ابد فریاد کشیده خواهد شد.✋
اون حاضره خودش از کمر درد نفله بشه ولی مهمونی کنسل نشه ک یوقت ناراحت نشن خانوادش. و منم منتی سرش نزا ...

شبیه دومادمونه 😫🤮🤮🤢🤮🤢🤮هعی بالا بیار مصنوعی جلوه نده. حال بدی بی حوصله بخدااا 

حالا اخه چي شده جشن تولد تو بعضي از خانواده ها خيلي مهمه اينا از همين تيپ هستن شما دوست دارن كه ميخو ...

اخه واسه خرساژ گنده ک توی این شرایط اقتصادی دیگه نمیشه هی تولد بازی کرد. زشته بخدا.حتی شوهر خواهراش صداشون درومده. 

ما سالی ده بار فقط کادو میخریم برا خواهراشو خواهر زاده هاش. شوهرم سی و دو سالشه. خواهراش ک بزرگترم هستن.

خب میگم که زنگ بزن اینجوری بگو صبح زنگ بزن بگو مامان من بااین وضع حاملگیم حال ندارمو نمیتونم براتون ...

منو می‌کشه شوهرم بفهمه اینجوری گفتم 😂😂😂 خیلی مغرورهو رودربایسی دار. 

میگم وقتی اومدن حالمو بزنم ب خرابی بلکه شرمنده شن 

سلام عزیزم خوبی انسالله به سلامتی چه بگم والا امان از دست این خوانواده شوهر هرکس یجوری تحمل میکنه کا ...

کاش ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

خواهر شوهرام حامله بودن ما ۹ ماه رنگ خونشونو ندیدیم و من خودم اصلا ب خودم اجازه نمیدادم برم خونشون

منو می‌کشه شوهرم بفهمه اینجوری گفتم 😂😂😂 خیلی مغرورهو رودربایسی دار.  میگم وقتی اومدن حالمو ...

از صبح بزن کم کم بگو نهههه حالم خوبه. حالت تهوع فقط تابلو نشه به خدا دیگه خواستی غذا درست کنی برو تو کارش اوق بزن 😁😁😬😁😬دیگه توی توالت نمیان که 😆😆😆

2706