2726
عنوان

خانواده شوهر 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 692 بازدید | 60 پست
شوهرت باید درک داشته باشه به خانواده اش بگه خانمم شرایط مهمونی رو نداره حالا که اینطوره دلت نسوزه بگ ...

تازه ماه رمضونی نوبته ماکه رسید فقط یه تعارف زدن ک نمیخواد شما خانومت بارداره.ولی زرتی قبول کردن و ما بردیمشون رستوران. 

یعنی فهمیدن ک خب سختمون بوده ک بیرون از خونه دادیم!!!! 

حالا هیچی نگذشته میخ‌ان بیان.😞

شوهرم هیچی نمیکه بهشون . همش میگه احترامشون واجبه من خودم همه کاراو میکنم. ولی من لجم میگیره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودشون میدونن اخه. و اینکه نگفتن بمن. به شوهرم گفتن میخوایم واسه تولدت بیایم😵

بیشعور تر از خانواده ی شوهر من وجود نداره! من استراحت مطلقم بعد مادرشوهرم به خاله ی شوهرم که اومدن یه استان نزدیک شهر ما مسافرت اصرار کرده چند روزی هم بیان خونه ی من تلپ شن😊😊 میدونی تقصیر خودمو شوهرمه خانواده ی شوهرم خیلی از ما دورن ولی هر سال خودشون و فک و فامیلاشون میان شهر ما و ده روز خونه ی من پلاس میشن منم هر روز که میگذره بهتر از روز قبل پذیرایی میکردم واسه همین الانم که استراحت مطلقم واسم مهمون فرستاده😐

2728
بیشعور تر از خانواده ی شوهر من وجود نداره! من استراحت مطلقم بعد مادرشوهرم به خاله ی شوهرم که اومدن ی ...

چه بیشعور😲😲😲😲

حتما فکر میکنن الکی گفتیم استراحت مطلقیم و لوس بازیمونه. 

حالا ی بارم ک خانواده شوهر میخاد بیاد عروس شاکیه اگرم نیان که میگین ال و بل  عااااااای نیومدد ...

یبار؟؟؟؟؟؟؟؟ 

دارم میگم هرررسال تولد میان. عید میان ماه رمضون میان غیره اونم هر ماه دعوتی میان و هر سه هفته شب نشینی

هر هفته هم دوبار زیارتشون میکنیم

دیروز گفتن میخواستن امروز بیان من گفتم نیستم. گفتم پس یکشنبه میایم

خودتو بزن به غش و ضعف حامله هم که هستی سناریو بساز برو دکتر ی سرمو اینا اگه نه تا حد آب قند فشارم افتاده سرم گیج میره بیخیال شن نیان. یا ی کیک بگیر ببر حل کن. 😐😐😐

چه بیشعور😲😲😲😲 حتما فکر میکنن الکی گفتیم استراحت مطلقیم و لوس بازیمونه. 

اتفاقا مادرشوهرم کاملا در جریانه که وضعیتم خوب نیست و واسه دو ساعتم نمیتونم جلو مهمون بشینم واسه اذیت کردنم این کارو میکنه تو حالا بگو نیم ساعت میخوام برم خونه دخترت!!! صدتا دلیل میاره که نری ولی واسه من همیشه فک و فامیلاشو که میان طرفای شهر ما مسافرت میفرسته خونه ی من☺ حالا بازم خدارو شکر خالش به شوهرم زنگ زد شوهرم وضعیتمو گفت اونم گفت مگه مامانت نمیدونست که خانمت باردار و استراحت مطلقه چرا اینقد به ما اصرار کرد اونجا هم بیایم و خوب شد گفتی خانمت بیچاره گناه داره و فلان

خودتو بزن به غش و ضعف حامله هم که هستی سناریو بساز برو دکتر ی سرمو اینا اگه نه تا حد آب قند فشارم اف ...

کنسل نمیشه تهش از فردا به پس فردا منتقل میشه. 

باید مشکلو اساسی حل کنم. 

ب شوهرم گفتم فکر میکردم برای نوه اول پسریشون خیلی بیشتر لز این حرفا ذوق داشته باشن. ولی اینا نه تنها یبار غذا نمیگن میخ‌این ژا نه بلکه همه توقعاتش ن مثل قبله. 

منم عروسه ناسازگاری نبودم فقط امسالو انتظار درک داشتم. خیلی دلم شکسته.

بنظرم خیلی رک  و بااحترام بگو مامان من بااین وضعم برام سخته و حال ندارم اگه میاین زودبیاین که من نمیتونم کاری بکنم یه موقع شرمندتون نشم

آنچه پایانی ندارد  _نه تو هستی نه من...! این انسانیت است که تا ابد فریاد کشیده خواهد شد.✋
کنسل نمیشه تهش از فردا به پس فردا منتقل میشه.  باید مشکلو اساسی حل کنم.  ب شوهرم گفتم فک ...

خوب پس فردا شد کیک بگیرید شما بریددددد. اساسی رو دادی هعی باید بگی نیستیم نیستیم نیاید😑😑

2706