1421
1363
عنوان

خانواده شوهر 😭

579 بازدید | 60 پست

خانواده شوهر م هرررررر سال واسه تولدش میان خونمون. و ما باید ده برابر هدیه هاشون هزینه پذیرایی وشام کنیم. و حتی جشن خصوصی نداریم. اخه واسه خرس گنده هر سال هرسال ک نمیرن جشن تولد.😌

ضمنا رفت و امدمونم زیاده ینی جوری نیس ک سالی یبار بیان. 

و اینم بگم ک من الان باردارم و توقعم این بود ک امسال حداقل درک کنن و اگرم میخوان تولد بگیرن مادرشوهرم خونه خودش بگیره. نکه پررو پررو بگن ما میایم خونتون! 

من با اینا چکار کنم 😭

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

کاش خودتون جلوتر زنگ میزدید و برای بعد از شام  یا عصرونه دعوت میکردید و با کیک و چای و میوه  سر و تهشو هم می آوردید 

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1390

شوهرت باید درک داشته باشه به خانواده اش بگه خانمم شرایط مهمونی رو نداره حالا که اینطوره دلت نسوزه بگو شام و کیک بخره بیاره خانواده اش بخورن برن تو هم هیچکاری نکن

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش میدانستی و میفهمیدی که برای داشتنت دلی را به دریا زدم که از آب واهمه داشت.پرنسای مامان بمون واسم...❤❤❤
1394
کاش خودتون جلوتر زنگ میزدید و برای بعد از شام  یا عصرونه دعوت میکردید و با کیک و چای و میوه &nb ...

شوهرم نمیزاره بدون شام اخه. بعدم اونا هروقت بیاین تا اخره شب میمونن. چجوری گرسته بژارمشون.😕

شوهرمم تک پسره.

اخه واسه دخترای خودشون اینکارارو نمیکنن واسه من عمدا میخوان لج درارن انگار. 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1418
شوهرت باید درک داشته باشه به خانواده اش بگه خانمم شرایط مهمونی رو نداره حالا که اینطوره دلت نسوزه بگ ...

تازه ماه رمضونی نوبته ماکه رسید فقط یه تعارف زدن ک نمیخواد شما خانومت بارداره.ولی زرتی قبول کردن و ما بردیمشون رستوران. 

یعنی فهمیدن ک خب سختمون بوده ک بیرون از خونه دادیم!!!! 

حالا هیچی نگذشته میخ‌ان بیان.😞

شوهرم هیچی نمیکه بهشون . همش میگه احترامشون واجبه من خودم همه کاراو میکنم. ولی من لجم میگیره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خودشون میدونن اخه. و اینکه نگفتن بمن. به شوهرم گفتن میخوایم واسه تولدت بیایم😵

بیشعور تر از خانواده ی شوهر من وجود نداره! من استراحت مطلقم بعد مادرشوهرم به خاله ی شوهرم که اومدن یه استان نزدیک شهر ما مسافرت اصرار کرده چند روزی هم بیان خونه ی من تلپ شن😊😊 میدونی تقصیر خودمو شوهرمه خانواده ی شوهرم خیلی از ما دورن ولی هر سال خودشون و فک و فامیلاشون میان شهر ما و ده روز خونه ی من پلاس میشن منم هر روز که میگذره بهتر از روز قبل پذیرایی میکردم واسه همین الانم که استراحت مطلقم واسم مهمون فرستاده😐

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش میدانستی و میفهمیدی که برای داشتنت دلی را به دریا زدم که از آب واهمه داشت.پرنسای مامان بمون واسم...❤❤❤
بیشعور تر از خانواده ی شوهر من وجود نداره! من استراحت مطلقم بعد مادرشوهرم به خاله ی شوهرم که اومدن ی ...

چه بیشعور😲😲😲😲

حتما فکر میکنن الکی گفتیم استراحت مطلقیم و لوس بازیمونه. 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1339