1822
1823

پزشک آنلاین متخصص کرونا

توی سایت دکتر ساینا از بهترین پزشکان متخصص آنلاین مشاوره پزشکی دریافت کنید

مگه دريا جاي آب تنيه

مخصوصا درياي خزر

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 حسینم بدون تو اون خاک و خون تو آتیش به قلب خدا میزنی.. یروزی میاد غریب غریب توی خاک و خون دست و پا میزنی...😭👑👑تیکر به وقت ۹۹/۹/۹👑👑یه صلوات برای حاجتم میفرستی؟ در ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگی من افتاد😊😊❤                                       عاشق که میشی...                                                                  ذهنت همیشه درگیره... قلبت همیشه آشوبه...                         عاشق نشی نمیفهمی این حال بد چقدر خوبه...💏😍
1825
1841

انقد آب کثیفو آلوده هست هرگز پامو توش نمیذارم 

میرم روبروی آینه بهش نگاه میکنم... شرمنده اشم، یکم باهاش بد تا کردم،دروغ چرا از یکم بیشتر،به خاطر  بعضیا دلشو شکستم،باعث شدم موهایه خوشگلش بریزه شادابی چهره اش،برق تو چشماش از بین بره،ولی پا به پام اومد دم نزد،چون دوستم داشت این من بودم که دوستش نداشتم،یه بوسه میزنم به تصویر تو آینه بهش لبخند میزنم،نگاهمو ازش بر میدارم،دستامو میپیچم دور خودم به خودم  میگم غصه نخور از این به بعد نمیذارم به خاطرم اذیت بشی من دوست دارم،تو با ارزشششش ترینی برام.🌹ای کاش بفهمیم اول از همه خودمون باید خودمونو دوست داشته باشیم برایه خودمون ارزشو احترام قائل بشیم تا دیگرانم این طوری باشن🌹بیایم یکم با خودمون مهربون باشیم.

من چن روز پیش کیش رفتم پلاژ الان همه کمر و با سنم جوش ملتهب ریز زده...😥😥

بوسیدمش در کافه های خسته ی در راه                    بوسیدمش از غم جلوی درب دانشگاه                                    بوسیدمش در رودسر , بر ماسه های داغ                              بوسیدمش در شهر بعد از خوردن شلاق

به همین سوی چراغ از پارسال که رفتم عفونتش تو جونم موند تا این حد که حامله شدم و به خاطر عفونت کیسه ی آبم تو ماه شیش پاره شد...آبش خیییلی آلودست...خطرناکه تو رو خدا نرین

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
1826
دریای دیگه قبول نیس  فقط خزر؟🤔

آخه خزر اکثر ماه ها آفتاب درست حسابی که نمیخوره و لجنزاره کلا آبش بدبو هم هست. 

خدایا شکرت که ۹۹.۷.۱۲ به خواستم رسیدم😊🤗        امضای خودمه  آرزوی خودمه دوس دارم تاریخش این باشه😒 ۹۹.۹.۹ واسه خودتون

راستی ربطی به سوالتون نداره ولی خزر اسم روسیش هست و وقتی میگیم خزرر یفنی واسه روس هاست😉 دریای مازندران یا همون کاسپین😊😊😊 ببخش استارتر جان 

خدایا شکرت که ۹۹.۷.۱۲ به خواستم رسیدم😊🤗        امضای خودمه  آرزوی خودمه دوس دارم تاریخش این باشه😒 ۹۹.۹.۹ واسه خودتون
یه بار تمام تنم به خارش افتاد و دونه های قرمز زد دیگه دریا رو بوسیدم و گذاشتم کنار . 

دقيقا منم ميرك تو دريا بدنم اينجور ميشه

اوج خوشبختیست...وقتی کسی باشد که تو را آنگونه دوست داشته باشد،که دلت میخواهد...
1718