1265
1292

یه بار تمام تنم به خارش افتاد و دونه های قرمز زد دیگه دریا رو بوسیدم و گذاشتم کنار . 

من اینجا نوشته بودم جان بی جمال جانان میل جهان ندارد . بعد از یه مدت دیدم امضاء ندارم . مگه میشه امضاء خودش حذف شه؟😮😮

بچه ها اگر دنبال بهترینهای سیسمونی هستین 

ما رو دنبال کنید

1291

من که چندشم میشه برم تو دریا ولی خواهرم و خالم بدجور عفونت گرفته بودن تا مدت ها خوب نمیشدن

یک توصیه به دوستان پلی کیستیکی منتظر دارم حتما حتما شوهراتون مرکز ناباروری آزمایش بدن تا اگه خدایی نکرده مشکل دارن مشخص بشه . آزمایشگاهای بیرون خیلی دقیق نیست و ممکنه فقط خودتون تحت درمان قرار بگیرید . من سه سال به همین دلیل منتظر بودم در صورتیکه مشکل اصلی شوهرم بود و پلی کیستیک خفیف داشتم . انتظار سخته طولانی ترش نکنید 
1323

من چن روز پیش کیش رفتم پلاژ الان همه کمر و با سنم جوش ملتهب ریز زده...😥😥

یک فمنیست رادیکال ، معتقد به فرگشت، اگزیستانسیالیست و همزمان آنارشیست....پس اگه جوابی میدم که به مذاقت خوش نمیاد شاید دلیلش اینه که کارکرد مغز من و تو کاملا با هم متفاوته🤔🤔🤔               #weed

به همین سوی چراغ از پارسال که رفتم عفونتش تو جونم موند تا این حد که حامله شدم و به خاطر عفونت کیسه ی آبم تو ماه شیش پاره شد...آبش خیییلی آلودست...خطرناکه تو رو خدا نرین

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
1226
یه بار تمام تنم به خارش افتاد و دونه های قرمز زد دیگه دریا رو بوسیدم و گذاشتم کنار . 

دقيقا منم ميرك تو دريا بدنم اينجور ميشه

اوج خوشبختیست...وقتی کسی باشد که تو را آنگونه دوست داشته باشد،که دلت میخواهد...
1290